Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-07-22, 17:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Firma solidarna ze studentami"!

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Firma solidarna ze studentami"! [fot. materiały organizatora]
Zgłoś swoją firmę do konkursu "Firma solidarna ze studentami"! [fot. materiały organizatora]
Exodus młodych ludzi, problemy na lokalnym rynku pracy - wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców z jednej strony, a studentów z drugiej, pojawił się pomysł na zorganizowanie konkursu „Firma solidarna ze studentami”. Inicjatywa ma ułatwić wzajemne skojarzenie i pozwolić na łatwiejszą realizację zamierzonych celów obu stron.
Warunkiem jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej i zatrudnianie minimum 2 studentów, stażystów, praktykantów lub absolwentów, którzy ukończyli studia maksymalnie 5 lat wstecz.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać do 30 września, w tym celu należy wypełnić formularz i zaakceptować regulamin. Udział w konkursie jest bezpłatny. Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na wyniki. Rozstrzygnięcie i przekazanie certyfikatów oraz wyróżnień nastąpi w IV kwartale 2023 r.

Zobacz: Regulamin konkursu

Szczegółowe informacje o tym, kto może zgłosić się do konkursu można znaleźć na stronie firmasolidarnazestudentami.pl

Organizatorem konkursu jest firma PARETTi. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym prezydenta Opola, marszałka województwa opolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Opolu. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2023-09-27, godz. 11:43, Patronaty - polecamy Niedzielę warto spędzić w skansenie. MWO zaprasza na Targi Miodów i Rękodzieła Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza w najbliższą niedzielę (01.10) wszystkich pasjonatów miodów naturalnych oraz lokalnego rękodzieła na ostatnią w tym sezonie imprezę plenerową - Targi Miodów i Rękodzieła. Przygotowanych będzie około… » więcej 2023-09-27, godz. 10:58, Patronaty - polecamy Oratorium z okazji 800-lecia Nysy już w sobotę Nysa obchodzi w tym roku 800-lecie lokacji. Do grona wydarzeń organizowanych w mieście z tej okazji w najbliższą sobotę (30.09) dołącza kolejne. Tym razem mieszkańcy i odwiedzający miasto turyści będą mogli posłuchać specjalnie… » więcej 2023-09-27, godz. 09:39, Patronaty - polecamy O terapeutycznej mocy książek - konferencja Bibliotekarze, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, terapeuci oraz wszyscy zainteresowani biblioterapią i stosowaniem biblioterapii w swojej codziennej pracy zawodowej wezmą udział w organizowanej już po raz 7. Ogólnopolskiej Konferencji… » więcej 2023-09-26, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Konferencja „Firma3R – Równość – Różnorodność – Rozwój” - zobacz transmisję Konferencję pod hasłem „Firma 3R - równość, różnorodność, rozwój” organizuje już w najbliższą środę (27.09) Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Celem wydarzenia jest pokazanie trendów związanych z rozwojem kadr… » więcej 2023-09-26, godz. 10:02, Patronaty - polecamy Opolski Ekspres Dęty w tym roku rusza do Głuchołaz 'Kierunek południe'! - to hasło Opolskiego Ekspresu Dętego, którego trasa w tym roku wiedzie do Głuchołaz. Wyjazd ekspresu ze stacji Opole Główne zaplanowano w najbliższą sobotę (30.09) o godz. godz. 10:00. Powrót o godz. 15:06… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »