Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-09-15, 14:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

Turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” w Lewinie Brzeskim

Turniej piłki nożnej [fot. Maciej Marciński]
Turniej piłki nożnej [fot. Maciej Marciński]
Turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” to wydarzenie, na które zaprasza w czwartek (22.09) Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Pomóżmy Im". Turniej rozegrany zostanie na stadionie Klubu Sportowego LZS Olimpia w Lewinie Brzeskim. Wszyscy zaproszeni są do kibicowania. Początek o godz. 9:30.
Turniej skierowany jest nie tylko do osób grających w piłkę nożną, ale przede wszystkim do tych, którzy chcą uczestniczyć i brać aktywny udział w zabawie bez względu na ograniczenia wiekowe, niepełnosprawność czy umiejętności. W zmaganiach sportowych wezmą udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, podopieczni Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz młodzież ze szkół integracyjnych i specjalnych.

Zadanie jest finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON. Patronat honorowy nad imprezą pełni Marszałek Województwa Opolskiego, Andrzej Buła oraz Burmistrz Lewina Brzeskiego, Artur Kotara.

Radio Opole turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” objęło patronatem medialnym. Plakat

Zobacz także

2022-09-24, godz. 18:06, Patronaty - polecamy "Nie hejtuję - motywuję!" - konkurs Jest niestety wszechobecny i bardzo niebezpieczny. Może przybierać różne formy i nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. Ma sprawić przykrość. Mowa o hejcie. - Namów swoją klasę już dziś i wspólnie nagrajcie ciekawy film… » więcej 2022-09-24, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Twórczyni ludowa Teresa Sobota z Olszowej tradycję kroszonkarstwa przekazuje swoim uczniom. Finał projektu "Mistrz Tradycji" 15 grudnia Od maja twórczyni ludowa Teresa Sobota z Olszowej uczy sztuki kroszonkarstwa ośmioro uczniów. Każdy z nich ma już wypracowany własny wzór kwietny, a teraz przenoszą go na inne materiały. Finał przedsięwzięcia planowany jest na… » więcej 2022-09-24, godz. 13:13, Patronaty - polecamy „W Betanii jest życie 2022… - bo każda chwila jest ważna” Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie po raz 10 ruszyło z kampanią społeczną „W Betanii jest życie”. „Każda chwila jest ważna” - to hasło tegorocznej edycji. Wydarzenie będzie realizowane do końca roku. W ramach kampanii zaplanowano… » więcej 2022-09-23, godz. 20:46, Patronaty - polecamy 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbe zostanie uczczona w Jasienicy Dolnej 14 sierpnia minęła 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbego. Uroczystości związane z tą rocznicą odbędą się w najbliższą niedzielę (25.09) w Jasienicy Dolnej, w gminie Łambinowice. Początek o godz. 11:00. » więcej 2022-09-20, godz. 15:23, Patronaty - polecamy Gmina Tarnów Opolski zaprasza na dożynki Już w niedzielę (25.09) za plony dziękować będą naturze, a rolnikom za pracę mieszkańcy gminy Tarnów Opolski. Dorocznym zwyczajem uhonorowane też zostaną osoby zasłużone dla rozwoju i promocji gminy. Świętowanie odbędzie się… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »