Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-12, 08:55 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego już w sprzedaży

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
Zbliża się premiera książki o Opolu. Na podróż z „Sekretami Opola” zaprasza autor Olaf Pajączkowski wraz z łódzkim wydawnictwem Księży Młyn Dom Wydawniczy.
„Sekrety Opola”, to utwór z cieszącej się popularnością wśród czytelników serii „Sekrety”, w której do tej pory znalazły się tytuły dotyczące blisko pięćdziesięciu miejsc. Głównym celem książki jest szerzenie historii Opola oraz promocja miasta.

„Między Sekretami Opola dumnie kroczy Edward Gierek. Nie mogło go zabraknąć na centralnych dożynkach wśród fajerwerków i tancerzy w strojach ludowych. Z pewnością chciałby dostać zaproszenie na after party Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w słynnym lokalu „Pod Pająkiem”, gdzie razem z artystami wypiłby jedną kolejkę, potem następną i jeszcze jedną… Na to wszystko patrzy zdegustowany Edmund Osmańczyk, przez te hałasy odciągnięty od swojej Encyklopedii spraw międzynarodowych i ONZ (...)" – to tylko fragment opisu pochodzącego od wydawcy. Czytając go dalej dowiadujemy się, że w „Sekretach Opola” zagoszczą także m.in. Franz Waxman, Jacek Zejdler, załoga Dau Opola, stadion Gwardii, Jan Paweł II na Górze Św. Anny czy wieża opolskiego ratusza.

Książka „Sekrety Opola” autorstwa Olafa Pajączkowskiego trafi do sprzedaży 9 listopada 2020 r. (poniedziałek). Będzie można ją zakupić m.in. na stronie internetowej wydawnictwa.

Dodajmy, że Radio Opole objęło wydanie książki „Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego patronatem medialnym.

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały wydawnictwa]

Zobacz także

2020-11-23, godz. 15:50, Patronaty - polecamy Debata "Nowe media, czy nowe technologie?" już w czwartek - zobacz transmisję! Świat mediów zmienia się błyskawicznie - nowe kanały komunikacji, nowe technologie, ewolucja mediów społecznościowych i zalew kolejnymi środkami przekazu. Co z tego wynika? Jakie są tego konsekwencje? Nad tym wszystkim zastanowią… » więcej 2020-11-23, godz. 10:00, Patronaty - polecamy Konferencja „AIR TRITIA – czyste powietrze w sercu Europy“ Granice państw nie są barierą dla zanieczyszczonego powietrza i dlatego niezbędne jest opracowanie instrumentów, strategii oraz procedur, mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia w skali międzynarodowej - to główna teza konferencji… » więcej 2020-11-20, godz. 10:03, Patronaty - polecamy "Colloguium Opole" w tym roku on-line - zobacz transmisję! Instytut Śląski od lat 70. ubiegłego wieku organizuje spotkania naukowe z cyklu „Colloquium Opole”. Na przestrzeni ostatnich lat w ramach wydarzenia gościło wiele znanych osobistości życia politycznego i naukowego z Polski, Czech… » więcej 2020-11-13, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - PNT ma propozycję! Na cykl bezpłatnych szkoleń online, webinariów i wirtualnych spotkań z firmami, szkoleniowcami i praktykami biznesu zaprasza Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, a to z okazji rozpoczynającego się w najbliższy poniedziałek (16.11)… » więcej 2020-11-13, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Wystawa o Mieczysławie Foggu on-line W związku z chwilowym zamknięciem instytucji kultury, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu proponuje, by wyjątkową wystawę „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków' zwiedzić wirtualnie. Oprowadzanie on-line odbędzie się w najbliższą… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***