Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-10-22, 10:46 Autor: Opis prasowy/oprac. Agnieszka Lubczańska

Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz

Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz Owsiak
Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz Owsiak
„Mam 31 lat i 5 miesięcy, a czuję się jakbym miała 90. Dodam jeszcze raz: kocham życie i żyć chcę, choć cierpię męki. Lecz życie ma się jedno i trzeba je szanować, jakie by nie było” - te słowa kieruje do nas Ewa, autorka, a zarazem bohaterka opowieści. Thriller, dramat, sensacja w jednym, a do tego rzecz oparta na faktach - książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz jest już dostępna. Radio Opole objęło wydawnictwo patronatem medialnym.
Autorka pochodzi z Opolszczyzny. Od lat boryka się z różnego rodzaju bardzo poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Książka to opowieść o jej życiu, w którym nie brakowało dramatycznych sytuacji. „Matka-pijaczka, brak ojca, okulary ze szkłami jak denka od jaboli, gruba, w szmaty ubrana. Nawet dałam sobie wmówić, iż jestem głupia, nic nie umiem” - pisze. Ewa jednak nie chce tak żyć. Ma aspiracje. Kocha sztukę i muzykę, choć ma bardzo słaby wzrok - maluje obrazy, pisze bloga, opiekuje się zwierzętami. W książce możemy prześledzić trudną walkę, jaką toczyła przez wiele lat, by w końcu dopiąć swego, pokonać przeciwności...

Tylko dla dorosłych! - ostrzega wydawca. Tak makabrycznego scenariusza nie powstydziliby się hollywoodzcy filmowcy czy autorzy thrillerów. To historia, w której każda kolejna strona zaskoczy was ładunkiem emocjonalnym i kryminalnym tłem - czytamy w nadesłanym opisie.

Celem napisania książki jest zabranie przez autorkę pieniędzy na leczenie, które wymaga sporych wydatków, Książka jest już w sprzedaży - oto link: https://allegrolokalnie.pl/oferta/die-alive-umrzec-zywym-na-faktach-dramat-thriller.

Więcej o autorce i jej twórczości można przeczytać na jej profilu tu: https://www.facebook.com/hellbunny2021/

[fot. materiały autorki]


Zobacz także

2021-11-25, godz. 16:25, Patronaty - polecamy O jego życie 3 lata temu walczyła cała Polska – Dawidek Drapacz znów potrzebuje pomocy! Chłopiec urodził się z ciężką wadą serca i płuc oraz bardzo wąskimi tętnicami płucnymi. W Polsce, mimo starań lekarzy, wielu zabiegom i operacjom, wad tych nie udało się skorygować. Z każdym dniem jego serduszko było coraz… » więcej 2021-11-23, godz. 12:39, Patronaty - polecamy Stradivarius zagości w Filharmonii Opolskiej już w ten piątek! Już w najbliższy piątek (26.11) o godzinie 19:00 Filharmonia Opolska zaprasza na koncert z cyklu Strefa Gwiazd. Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Przemysława Neumanna wystąpią wraz z wybitnym wiolonczelistą Pablo Ferrándezem, który… » więcej 2021-11-23, godz. 12:14, Patronaty - polecamy Rozdanie nagród i wyróżnień laureatom 12. edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2021 Jak podkreślają organizatorzy, konkurs ten jest doskonałą okazją do pokazania, jak zmieniają się miejscowości naszego regionu, a przestrzeń wokół staje się bardziej przyjazna dla mieszkańców. » więcej 2021-11-22, godz. 14:46, Patronaty - polecamy Czas na Magiczne Charytatywne Andrzejki! Już po raz piąty Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na Magiczne Charytatywne Andrzejki. Wszystkie bilety-cegiełki w cenie 250 złotych od pary już się sprzedały. » więcej 2021-11-22, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Instytut Śląski w Opolu zaprasza na konferencję pt. "Wspólny mit czy źródło sporu politycznego? Dziedzictwo opozycji antykomunistycznej z trójstronnej polsko-czesko-niemieckiej… Instytut Śląski w Opolu zaprasza na międzynarodową konferencję naukową z cyklu Colloquium Opole, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada. Jej tematem przewodnim będzie dziedzictwo polskiej, czeskiej i niemieckiej opozycji antykomunistycznej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »