Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-09-07, 15:23 Autor: Agnieszka Lubczańska

Działkowcy staną w szranki konkursu fotograficznego

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Działkowcy staną w szranki konkursu fotograficznego - zgłoszenia przyjmowane są do piątku. Plakat konkursu
Działkowcy staną w szranki konkursu fotograficznego - zgłoszenia przyjmowane są do piątku. Plakat konkursu
Ogłoszony został konkurs o tematyce ekologicznej adresowany do dzierżawców działek w rodzinnych ogrodach działkowych zrzeszonych w Polskim Związku Działkowców. Tematem przewodnim jest ochrona klimatu i poprawa jakości życia mieszkańców województwa opolskiego. Zdjęcia na konkurs można wysyłać od dziś (07.09) do najbliższego piątku (11.09) wyłącznie elektronicznie na adres: opole@pzd.pl.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, będące dzierżawcami działek rodzinnych ogrodów działkowych zrzeszonych w Polskim Związku Działkowców z Okręgu Opolskiego. Każdy uczestnik może zgłosić wyłącznie rozwiązanie zastosowane na działce, której jest dzierżawcą. Uczestnik może zgłosić jeden pomysł wybierając spośród czterech kategorii: ochrona zasobów wodnych, gospodarka odpadami, ochrona organizmów pożytecznych, odnawialne źródła energii.


Udział w konkursie jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest złożenie do najbliższego piątku (11.09) formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciami (3 do 5 zdjęć). Przesłane pomysły zostaną poddane głosowaniu.
Głosowanie odbędzie się od 17 do 23 września internetowo na stronie www.ozoopole.pzd.pl. Organizator przewiduje wyłonienie 4 laureatów, na których czekają nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 30 września.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem konkursu jest Polski Związek Działkowców – Okręg Opolski w Opolu. Radio Opole jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Zobacz także

2020-09-22, godz. 19:47, Patronaty - polecamy Trwa kampania społeczna „W Betanii jest życie” – poznaj szczegóły! Przez ostatnie lata, tj. nieprzerwanie od 2012 roku, Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie włączało się w ogólnopolską akcję „Hospicjum to też życie”. W tym roku, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, ta akcja i wydarzenia… » więcej 2020-09-21, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Mała Orkiestra Dni Naszych szykuje nową płytę! „Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” - to motto towarzyszy im od 1988 roku. Albumów i koncertów na koncie mają już sporo (ich dyskografia to 16 płyt dla dorosłych i 9 dla dzieci). Mowa o zespole Mała Orkiestra Dni Naszych… » więcej 2020-09-21, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Opolska Nagroda Jakości w tym roku wyjątkowa We wtorek (29.09) już po raz 17. wręczona zostanie Opolska Nagroda Jakości - nagroda co roku przyznawana przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna uroczystość będzie wyjątkowa, bo w całości zostanie poświęcona pracownikom służby… » więcej 2020-09-21, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników nordic walking już w sobotę w Prudniku II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz II Rajd Górski Nordic Walking na dystansie 5 km - to sportowe wydarzenia, które szykują się w najbliższą sobotę (26.09) dla miłośników marszu z kijkami… » więcej 2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***