Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-06-10, 14:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

Bieg na rzecz hospicjum dla dzieci w Opolu już w niedzielę na Wyspie Bolko

I Charytatywny bieg z żonkilem w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
I Charytatywny bieg z żonkilem w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
I Charytatywny bieg z żonkilem w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
I Charytatywny bieg z żonkilem w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Charytatywny bieg z żonkilem w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Charytatywny bieg z żonkilem w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Tu wszyscy mogą poczuć się zwycięzcami poprzez udzielenie swojej pomocy - całkowity dochód ze sprzedaży pakietów oraz prowadzonych kwest będzie przekazany na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Mowa o "II Charytatywnym biegu z żonkilem", który wystartuje już w najbliższą niedzielę (16.06) na Wyspie Bolko w Opolu.
W szczytnym celu będzie można pobiec 5 km, ale kto woli maszerować, może pójść 2,5 km z kijami nordic walking lub bez. Bieg wystartuje o godz. 11:00 spod restauracji Laba, w samo południe ruszy marsz.

Wpisowe to 40 zł. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a liczba uczestników została ustalona na maksymalnie 300 osób. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, wodę i baton energetyczny. Organizatorzy zapewniają także słodki poczęstunek! Zawody zakończą się ok. godz. 13:00, kwesty na Wyspie Bolko zaplanowano do godz. 15:00.

Rejestracja chęci udziału w "II Charytatywnym biegu z żonkilem" odbywa się poprzez stronę https://time-sport.pl - zobacz tu.

Zobacz: Regulamin.

Organizatorem biegu jest Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz naszą relację z biegu zeszłorocznego.
Plakat II Charytatywnego Biegu z Żonkilem

Zobacz także

2024-06-14, godz. 13:37, Patronaty - polecamy Marcin Kydryński opowie o Portugalii Radiowiec, wędrowiec, fotograf, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali, autor tekstów - to tylko część zajęć, którymi zajmuje się Marcin Kydryński. Tym razem do Opola przyjedzie poopowiadać o Portugali, której kultura… » więcej 2024-06-14, godz. 08:37, Patronaty - polecamy Spotkanie z prof. Janem Miodkiem już dziś w Opolu Zawsze opowiada ze swadą, ciekawie i z poczuciem humoru. Prof. Jan Miodek odwiedzi dziś (14.06) Opole. Spotkanie odbędzie się w namiocie WBP przy ul. Piastowskiej 20. Poprowadzi je językoznawczyni, wykładowczyni Uniwersytetu Opolskiego… » więcej 2024-06-13, godz. 16:00, Patronaty - polecamy Wielki Finał XI Mistrzostw Polski Football Academy w Opolu Już w piątek (14.06) blisko 300 zawodniczek i zawodników spotka się w opolskiej Stegu Arenie, by wziąć udział w uroczystym otwarciu centralnego finału Mistrzostw Polski Football Academy i następnie powalczyć o trzy tytuły mistrza… » więcej 2024-06-13, godz. 13:04, Patronaty - polecamy Tenisowy turniej na czterech obiektach w Opolu Tenisowy Turniej o Puchar Prezydenta Opola rozegrany zostanie w najbliższy weekend (15-16.06) na czterech tenisowych obiektach w stolicy regionu. Przewidziano kilka kategorii dla dzieci oraz dla dorosłych. Będą m.in. singiel open, ale… » więcej 2024-06-13, godz. 10:20, Patronaty - polecamy Arcydzieła kameralistyki na jednym z ostatnich koncertów sezonu Kwintety fortepianowe: g-moll Maxa Brucha oraz f-moll op. 34 Johannesa Brahmsa będzie można posłuchać w najbliższy piątek (14.06) w ramach ostatniego przed zakończeniem sezonu Filharmonii Opolskiej koncertu kameralnego. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »