Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-06-11, 14:15 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

O aspektach wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny - konferencja on-line na UO

O aspektach wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny - konferencja on-line na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
O aspektach wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny - konferencja on-line na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
„Zaopiekuj się mną. Prawne, pedagogiczne i medyczne aspekty wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny. Teoria i praktyka” – to temat VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się w najbliższy czwartek (13.06) na Uniwersytecie Opolskim. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć w formie zdalnej na platformie Google Meet.. Inauguracja o godz. 8.30. Spotkanie będzie podzielone na dwa panele i dyskusję.
Aby wziąć w niej udział w konferencji wystarczy zalogować się do swojego konta Google, a następnie "kliknąć” w link, który automatycznie przekieruje do spotkania.

Zobacz: link do transmisji.

Konferencje takie organizowane są cyklicznie od 2017 r. i każdorazowo dotyczą ważnych problemów współczesnych rodzin. Ideą jest, by stały się miejscem wymiany myśli na temat wybranego problemu widzianego z różnej perspektywy, by zachęcić do dyskusji. W tym roku zakres wystąpień obejmuje problematykę odpowiedzialności za członków rodziny, którzy - wobec rozmaitych problemów - wymagają opieki i wsparcia najbliższych. Poruszone zostaną kwestie prawne, pedagogiczne oraz kwestie związane z ochroną zdrowia członków rodziny - z perspektywy teoretycznej i empirycznej.

Zobacz program konferencji.

Organizatorem wydarzenia jest Klinika Prawa WPiA UO wraz z partnerami. Radio Opole objęło konferencję patronatem medialnym.
Zaproszenie

Zobacz także

2024-06-25, godz. 09:17, Patronaty - polecamy Filharmonia Opolska kończy sezon II Symfonią c-moll Gustava Mahlera II Symfonia c-moll „Zmartwychwstanie” Gustava Mahlera zabrzmi podczas ostatniego przed wakacyjną przerwą koncertu symfonicznego w sali Filharmonii Opolskiej. Wydarzenie zakończy 72. Sezon Artystyczny. Orkiestra Filharmonii Opolskiej… » więcej 2024-06-25, godz. 08:43, Patronaty - polecamy Muzeum Polskiej Piosenki zaprasza na wystawę o Jerzym Wasowskim Pianista, piosenkarz, autor tekstów, satyryk, reżyser, aktor teatralny, radiowy, telewizyjny i filmowy, a przede wszystkim jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskich XX w. - Jerzy Wasowski będzie bohaterem nowej wystawy, którą już… » więcej 2024-06-24, godz. 15:03, Patronaty - polecamy "Bezpieczeństwo w budownictwie - wybór czy konieczność?" - konferencja w Opolu 'Bezpieczeństwo w budownictwie - wybór czy konieczność?' - pod takim tytułem już w najbliższy wtorek (25.06) w Auli Politechniki Opolskiej 'Łącznik' przy ul. Mikołajczyka 16 odbędzie się konferencja, która wpisuje się w 3-letnią… » więcej 2024-06-24, godz. 09:21, Patronaty - polecamy IV Bieg Po Kwiat Paproci wystartuje już w sobotę Prawie 300 osób zgłosiło chęć udziału w IV Biegu po Kwiat Paproci. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (29.06) w pobliżu miejscowości Rzędziwojowice koło Niemodlina. » więcej 2024-06-21, godz. 10:01, Patronaty - polecamy Piknik i koncerty czterech zespołów już w sobotę w Pokoju Wyjątkowy piknik z okazji 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej odbędzie się w najbliższą sobotę (22.06) w Pokoju. To ma być dzień pełen atrakcji, zabawy i kulturalnych przeżyć. Początek o godz. 15:00 na placu przy… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »