Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-11, 09:29 Autor: Agnieszka Lubczańska

Trefon i Cichy w koncercie "Jazz w wolnej chwili"

Andrzej Trefon i Jan Cichy w koncercie "Jazz w wolnej chwili" [fot. materiały Filharmonii Opolskiej]
Andrzej Trefon i Jan Cichy w koncercie "Jazz w wolnej chwili" [fot. materiały Filharmonii Opolskiej]
Standardy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej, przeboje wszech czasów i to w doborowym wykonaniu wszechstronnych gitarzystów: Andrzeja Trefona i Jana Cichego na basie – taki koncert szykuje się w ostatnią sobotę kwietnia (27.04) w Klubie Muzycznym Filharmonii Opolskiej.
Obu panów wiele łączy. Poza tym, że doskonale czują się z gitarą w rękach, za co docenia ich publiczność w kraju i za granicą, czy jury festiwalu "Jazz Nad Odrą" i są absolwentami Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Łączy ich także między innymi to, że grali w Zespole Rozrywkowym Rozgłośni Polskiego Radia w Opolu pod dyrekcją Edwarda Spyrki i wielokrotnie grali w składzie orkiestry na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Koncert "Jazz w wolnej chwili" rozpocznie się o godz. 19:00. Więcej informacji o artystach i biletach na to wydarzenie można znaleźć na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Radio Opole jest patronem medialnym koncertu.
Plakat

Zobacz także

2024-05-23, godz. 11:00, Patronaty - polecamy Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ obchodzi 25-lecie W najbliższy poniedziałek (27.05) na pl. Wolności w Opolu odbędą się uroczyste obchody Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa i Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ. Dodatkowo tego dnia Stowarzyszenie Kombatantów… » więcej 2024-05-22, godz. 16:28, Patronaty - polecamy Muzeum Śląska Opolskiego w czwartek pełne wydarzeń i ostatnia okazja obejrzenia wystawy "Obcy wśród nas" Jeśli jeszcze są tacy pasjonaci przyrody zainteresowani obcymi i inwazyjnymi gatunkami roślin, ptaków i ssaków, którzy nie oglądali wyjątkowej ekspozycji w Muzeum Śląska Opolskiego zatytułowanej „Obcy wśród nas”, to ostatnia… » więcej 2024-05-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Posłuchaj, co w tym tygodniu szykuje Filharmonia Opolska Aż cztery koncerty szykuje swojej publiczności Filharmonia Opolska jeszcze w tym tygodniu. W piątek (24.05) tradycyjnie odbędzie się koncert symfoniczny, w sobotę (25.05) zaprezentuje się Symfoniczna Orkiestra Dęta Májovák Karviná… » więcej 2024-05-22, godz. 11:05, Patronaty - polecamy Święto muzyki organowej w Opolu Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu zaprasza na IX Międzynarodowy Festiwal Młodych Organistów im. Śląskich Muzyków Kościelnych. Wydarzenie potrwa od czwartku (23.05) do piątku (24.05) w Kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej… » więcej 2024-05-22, godz. 09:29, Patronaty - polecamy VII Wojewódzki Konkurs Armia Krajowa 1939-1945 'Twym obowiązkiem będzie walczyć z bronią w ręku. Zwycięstwo będzie twoją nagrodą' - to motto VII Wojewódzkiego Konkursu Armia Krajowa 1939-1945 adresowanego do wszystkich uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »