Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-03-05, 17:19 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Jestem well, jestem fit, jestem happy" - posłuchaj rozmowy z inicjatorkami przedsięwzięcia

Gościnie audycji "Dobry moment" (15.02.2024)
Gościnie audycji "Dobry moment" (15.02.2024)
"Jestem well, jestem fit, jestem happy" to przedsięwzięcie adresowane do uczennic klas pierwszych LO nr 8 w Opolu, mające na celu przybliżenie idei wellness i obszarów jej oddziaływania, potrzebę aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, akceptacji własnego ciała i pewności siebie.
Z inicjatorkami przedsięwzięcia pod nazwą "Jestem well, jestem fit, jestem happy" w audycji Dobry moment rozmawiała Magda Szybińska. Rozmowa jest do posłuchania poniżej.Przedsięwzięcie adresowane jest do dziewcząt klas pierwszych LO nr 8 w Opolu. Dotyczy zdrowia psychofizycznego, promocji zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania, aktywności fizycznej, a także akceptacji siebie i innych. W ramach przedsięwzięcia przewidziano wykłady, warsztaty z udziałem specjalistów zespołu psychologiczno-pedagogicznego PLO nr 8 i trenerami zdrowia oraz zajęcia z różnych form aktywności fizycznej.

Inicjatorkami przedsięwzięcia są Beata Burzawa - nauczycielka wychowania fizycznego, menadżerka fitness i wellness, instruktorka fitness, nauczycielka body&mind oraz Violetta Zając – pedagożka, logopedka, mówczyni, trenerka wellosophy i beauty we współpracy ze Szkołą Tańca Salsa Fuerte oraz za zgodą i przy wsparciu organizacyjnym Lucyny Dzikiewicz-Niski, dyrektorki PLO nr 8 w Opolu.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2024-05-06, godz. 12:41, Patronaty - polecamy "Harfa? Najlepiej dwie!". Wybierz się na koncert do Filharmonii Opolskiej „Concertino w dawnym stylu” na dwie harfy i orkiestrę smyczkową współczesnego polskiego kompozytora, laureata nagród w dziedzinie muzyki filmowej i radiowej Macieja Małeckiego to jeden z utworów, które wybrzmią piątkowy (10.05)… » więcej 2024-05-06, godz. 11:45, Patronaty - polecamy Koncert „Wolność jest w nas” już 10 maja w amfiteatrze. Zobacz, kto wystąpi! Radio Opole będzie na miejscu! Plejada gwiazd polskiej piosenki wystąpi 10 maja w opolskim amfiteatrze w ramach koncertu „Wolność jest nas”, który z okazji 20-lecia wejścia Polski i województwa opolskiego do Unii Europejskiej organizuje Urząd Marszałkowski Województwa… » więcej 2024-05-02, godz. 17:20, Patronaty - polecamy Spotkanie z Filipem Łobodzińskim w Opolu Aktor, dziennikarz, muzyk Zespołu Reprezentacyjnego, iberysta, tłumacz literatury, w latach 70. aktor dziecięcy - Filip Łobodziński przyjedzie do Opola promować swoją świeżo wydaną autobiografię. Na spotkanie w sobotę 11 maja zaprasza… » więcej 2024-05-02, godz. 08:36, Patronaty - polecamy Jedyny taki pociąg z orkiestrami na pokładzie wyruszy 11 maja Opolski Ekspres Dęty wyruszy w tym roku z Opola do Kluczborka. Na trasie przez Lubliniec będą czekać na uczestników liczne atrakcje i postoje na stacjach pośrednich. Wyjazd ekspresu ze stacji Opole Główne zaplanowano w sobotę 11 maja… » więcej 2024-04-30, godz. 15:44, Patronaty - polecamy Uznany kubański organista wystąpi w niedzielę w Filharmonii Opolskiej Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu „Organy w samo południe”. Tym razem na odrestaurowanych organach Filharmonii Opolskiej, które są w tym sezonie bohaterem comiesięcznych koncertów, zagra uznany kubański organista oddany muzyce… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »