Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-01-30, 13:58 Autor: Agnieszka Lubczańska

Gratka dla fanów perkusji, czyli Jazz Centrum Drum Day vol. 2 już w sobotę w Opolu

Gratka dla fanów perkusji, czyli Jazz Centrum Drum Day vol. 2 już w sobotę w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Gratka dla fanów perkusji, czyli Jazz Centrum Drum Day vol. 2 już w sobotę w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Uczą, tworzą, wspierają sztukę i inicjują zdarzenia kulturalne – jedno z nich przed nami. Mowa o Jazz Centrum i organizowanych przez nich warsztatach perkusyjnych, które zakończy koncert 17-osobowej grupy uczestników zajęć klasy perkusji prowadzonej przez Artura Bojarskiego. Wydarzenie już w najbliższą sobotę (03.02) przy ul. Poświatowskiej 3-5 w Opolu. Koncert finałowy rozpocznie się o godz. 19:00.

Warsztaty poprowadzi czynny muzyk Paweł Ostrowski, nauczyciel gry na perkusji, pomysłodawca lekcji on-line uczących tej sztuki i autor książek na ten temat. Dowiedz się więcej o prowadzącym warsztaty.


Warsztaty rozpoczną się w samo południe. Dla uczniów zajęć w Jazz Centrum udział w nich jest bezpłatny. Koszt warsztatów dla osób niebędących uczniami Jazz Centrum to 40 zł. Liczba miejsc ograniczona! Więcej informacji można uzyskać tu: https://www.facebook.com/jazzcentrum

Więcej o wydarzeniu w audycji Twoje Radio Opole Dawid Rajwa rozmawiał z Arturem Bojarskim. Rozmowa jest do posłuchania poniżej.Jazz Centrum Drum Day odbywa się po raz drugi. Organizatorem wydarzenia jest Jazz Centrum. Partnerem warsztatów jest Aquarian Drumheads. Radio Opole jest patronem medialnym.

Dowiedz się więcej o organizatorze.


Plakat

Zobacz także

2024-03-20, godz. 15:37, Patronaty - polecamy Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsi Opolskiej już w niedzielę „Ponad granicami - folklor, sztuka i rękodzieło ludowe na pograniczu polsko - czeskim” - pod takim tytułem w Muzeum Wsi Opolskiej już w najbliższą niedzielę (24.03) odbędzie się 47. Jarmark Wielkanocny. Muzeum zaprasza od godz… » więcej 2024-03-20, godz. 14:50, Patronaty - polecamy Święto miłośników hokeja już w weekend na lodowisku "Toropol" Najbliższy weekend (22-24.03) w Opolu będzie świętem miłośników hokeja. W ciągu trzech dni na lodowisku „Toropol” w ramach Mistrzostw Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie zostanie rozegranych aż 26 meczów! Do rywalizacji przystąpi… » więcej 2024-03-20, godz. 14:26, Patronaty - polecamy Nowa wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki W Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu można oglądać nową wystawę czasową zatytułowaną „Muzyczne pozdrowienia. Artyści i festiwale na kartach pocztowych”. » więcej 2024-03-20, godz. 09:16, Patronaty - polecamy Stań oko w oko ze sztuczną inteligencją na Targach Edukacyjnych „EDU Opole 2024” 21 marca to tradycyjnie Dzień Wagarowicza, ale też doskonały czas, by wybrać się do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego na VIII Targi Edukacyjne „EDU Opole 2024” i poznać bogatą ofertę edukacyjną szkół średnich z Opolszczyzny… » więcej 2024-03-19, godz. 10:11, Patronaty - polecamy Finał optycznych potyczek na Uniwersytecie Opolskim Już po raz trzeci Uniwersytet Opolski zorganizował Ogólnopolskie Igrzyska Optyczne. Gala finałowa konkursu odbędzie się w najbliższy czwartek ( 21.03) w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Gala rozpocznie się o godz… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »