Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-06-05, 15:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert charytatywny dla Jakuba Wachnika

Jakub Wachnik [fot. Fundacja Sedeka, źródło: https://sedeka.pl/opp/wachnik-jakub]
Jakub Wachnik [fot. Fundacja Sedeka, źródło: https://sedeka.pl/opp/wachnik-jakub]
Jakub Wachnik ma 24 lata. W czerwcu 2021 roku w wyniku zatrzymania akcji serca jego centralny układ nerwowy został uszkodzony, czego rezultatem była śpiączka, która przeszła w stan minimalnej świadomości. Szansą na poprawę jego stanu jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Środki na ten cel zbierane będą podczas charytatywnego wydarzenia już w najbliższą sobotę (10.06) w położonej około 8 km od Namysłowa wsi Nowe Smarchowice. Pomóc może każdy. Atrakcje przewidziano i dla dzieci, i dla dorosłych.
Koncerty poprzedzą zaplanowane od godz. 15:00 do 17:00 atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, dmuchańce, bańki mydlane, animacje, zabawy oraz występ Grupy "Animki" ze Szkoły Podstawowej w Dębniku. Dla starszych zaplanowano pokaz I Brzeskiego Pułku Saperów oraz I Batalionu Piechoty Lekkiej w Brzegu. Obecność potwierdzili: Namysłowskie Stowarzyszenie Motocyklistów i Grupa Motocyklowa KARDAN. Będą przejażdżki quadem. O godz. 18:00 wystąpi lokalny zespół namysłowski FreeMnams, o 19:00 grupa Skorusa, a o 21;00 TKM. Zabawę zapewnią także DJ MM oraz DJ Bizon.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Fundacji Sedeka "Zdążyć z pomocą" i starosty namysłowskiego Konrada Gęsiarza. Radio Opole jest patronem medialnym przedsięwzięcia.
Plakat

Zobacz także

2023-09-27, godz. 17:08, Patronaty - polecamy I Wojewódzki Konkurs o Związku Polaków w Niemczech Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Opolu zaprosił uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego do wzięcia udziału w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Związku Polaków w Niemczech. W najbliższy czwartek (28.09) w szkołach… » więcej 2023-09-27, godz. 11:43, Patronaty - polecamy Niedzielę warto spędzić w skansenie. MWO zaprasza na Targi Miodów i Rękodzieła Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza w najbliższą niedzielę (01.10) wszystkich pasjonatów miodów naturalnych oraz lokalnego rękodzieła na ostatnią w tym sezonie imprezę plenerową - Targi Miodów i Rękodzieła. Przygotowanych będzie około… » więcej 2023-09-27, godz. 10:58, Patronaty - polecamy Oratorium z okazji 800-lecia Nysy już w sobotę Nysa obchodzi w tym roku 800-lecie lokacji. Do grona wydarzeń organizowanych w mieście z tej okazji w najbliższą sobotę (30.09) dołącza kolejne. Tym razem mieszkańcy i odwiedzający miasto turyści będą mogli posłuchać specjalnie… » więcej 2023-09-27, godz. 09:39, Patronaty - polecamy O terapeutycznej mocy książek - konferencja Bibliotekarze, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, terapeuci oraz wszyscy zainteresowani biblioterapią i stosowaniem biblioterapii w swojej codziennej pracy zawodowej wezmą udział w organizowanej już po raz 7. Ogólnopolskiej Konferencji… » więcej 2023-09-26, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Konferencja „Firma3R – Równość – Różnorodność – Rozwój” - zobacz transmisję Konferencję pod hasłem „Firma 3R - równość, różnorodność, rozwój” organizuje już w najbliższą środę (27.09) Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Celem wydarzenia jest pokazanie trendów związanych z rozwojem kadr… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »