Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-17, 17:35 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert „Po wiedeńsku”, wieczór z piosenkami Wodeckiego i recital Rafała Blechacza - Filharmonia Opolska zaprasza w weekend

Robert Kowalski (skrzypce) i Krzysztof Karpeta (wiolonczela) [fot. materiały organizatora]a
Robert Kowalski (skrzypce) i Krzysztof Karpeta (wiolonczela) [fot. materiały organizatora]a
Michał Bober [fot. materiały Filharmonii Opolskiej]
Michał Bober [fot. materiały Filharmonii Opolskiej]
Rafał Blechacz [fot. Marco Borggreve, źródło: https://filharmonia.opole.pl/wydarzenia/rafal-blechacz-recital/]
Rafał Blechacz [fot. Marco Borggreve, źródło: https://filharmonia.opole.pl/wydarzenia/rafal-blechacz-recital/]
Orkiestra Filharmonii Opolskiej już w najbliższy piątek (19.05) wystąpi pod dyrekcją Przemysław Neumann w koncercie zatytułowanym „Po wiedeńsku”. Tego wieczoru nie zabraknie kompozycji Wolfganga Amadeusza Mozarta, Ludwiga van Beethovena i Josepha Haydna. Wszystko rozpocznie się o godz. 19:00. Niestety bilety na ten koncert są już niedostępne.
Dosłownie ostatnie bilety już także zostały na koncert Michała Bobera, który wraz z zespołem wystąpi w sobotę (20.05) w koncercie, podczas którego zaprezentuje utwory Zbigniewa Wodeckiego. Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu.

Ostatnie bilety zostały też na niedzielny (21.05) recital pianisty Rafała Blechacza. Podczas wieczoru będzie okazja posłuchania kompozycji Johanna Sebastiana Bacha, Ludwiga van Beethovena, Césara Francka oraz III Sonaty fortepianowej h -moll op. 58 Fryderyka Chopina. Słowo wprowadzające zapewni Jan Popis. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Zostały ostatnie bilety!

Organizatorem koncertów jest Filharmonia Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzeń.

Zobacz także

2023-09-06, godz. 17:59, Patronaty - polecamy "Miesiąc dla zdrowia psychicznego” 10 września - w Dzień Zapobiegania Samobójstwom - zainaugurowany zostanie „Miesiąc dla zdrowia psychicznego”. To ogólnopolska inicjatywa Fundacji Terapia To Nie Wstyd mobilizująca różne miasta w Polsce do szerzenia świadomości… » więcej 2023-09-06, godz. 14:56, Patronaty - polecamy Święto plonów w Gogolinie już w niedzielę 'Bądź dobry jak chleb' - to hasło tegorocznego Żniwnioka, czyli gminnych uroczystości święta plonów, które odbędą się w najbliższą niedzielę (10.09) na Placu Benedyktyńskim w Gogolinie. Żniwniok poprzedzi w sobotę (09.09)… » więcej 2023-09-06, godz. 14:20, Patronaty - polecamy RetroSfera vol.5, czyli Festiwal Komputerów, Gier i Konsol od piątku do niedzieli w Brzegu Gratka dla fanów cyfrowej i planszowej rozrywki szykuje się w najbliższy weekend (8-10.09) w Brzegu, a to za sprawą RetroSfery vol.5, czyli Festiwalu Komputerów, Gier i Konsol. Będzie można doświadczyć cyfrowej rozrywki lat minionych… » więcej 2023-09-05, godz. 20:25, Patronaty - polecamy Nysa świętuje 800-lecie. W weekend wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu, śląskiego Rzymu! Nysa świętuje wyjątkowy jubileusz 800-lecia. Świętuje przez cały rok, ale kulminacja nastąpi w najbliższy weekend. Program szykowanych wydarzeń jest przebogaty: muzyczno - multimedialne widowisko, występy lokalnych artystów i wielkich… » więcej 2023-09-05, godz. 16:12, Patronaty - polecamy "Wrześniowe Country" w Nysie już w czwartek To impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Organizowana jest przy ogromnym zaangażowaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie. Nie odbyłaby się też bez pomocy rodziców i opiekunów podopiecznych… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »