Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-10-05, 16:05 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sześć spektakli w cztery dni, a do tego dwa koncerty, czyli IV Opolski Maraton Teatralny

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu [fot. materiały teatru, źródło: https://www.facebook.com/teatropole]
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu [fot. materiały teatru, źródło: https://www.facebook.com/teatropole]
Od 14 do 17 października potrwa IV Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie cztery dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, a także wziąć udział w koncertach i spotkaniach z twórcami, które odbywać się będą tuż po spektaklach.
Dla jednych to doskonała okazja, by nadrobić zaległości, z kolei fascynaci teatru będą mieli okazję w pakiecie i po promocyjnej cenie obejrzeć, co już widzieli - raz jeszcze, a do tego spotkać się po spektaklach z ich twórcami. W corocznym przeglądzie najnowszych i najciekawszych produkcji Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu w ramach IV Opolskiego Maratonu Teatralnego będzie można obejrzeć sześć spektakli:
  • "Króla Leara” w reżyserii Anny Augustynowicz,
  • „Amatora 2020” w reżyserii Norberta Rakowskiego,
  • „Danse Macabre” w reżyserii Renaty Piotrowskiej-Auffret,
  • „bez tytułu 09/21” w reżyserii Anny Karasińskiej,
  • „Jeszcze się nie stało” w reżyserii Moniki Popiel
  • oraz „Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana.
W programie przewidziano także koncerty – w sobotę (16.10) o godz. 22:00 duetu Ala Zastary, zaś w niedzielę (17.10) o godz. 20:30 wystąpi Natalia Gosztyła. Wstęp na oba koncerty jest wolny.

Więcej informacji o prezentowanych w ramach maratonu spektaklach można znaleźć tu: https://teatropole.pl/informacje/iv-maraton-teatralny/

W kasie teatru można już zakupić w atrakcyjnych cenach karnety, a także bilety na pojedyncze spektakle - zobacz tu.

Radio Opole IV Opolski Maraton Teatralny objęło patronatem medialnym.
Plakat z programem

Zobacz także

2021-11-05, godz. 12:49, Patronaty - polecamy Zbliża się Koncert Laureatów XXV Jubileuszowego Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” – poznaj szczegóły! Gmina Olszanka już po raz 25. zaprasza na wyjątkowy przegląd muzyczny „Tobie Polsko”, który od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. » więcej 2021-11-05, godz. 10:24, Patronaty - polecamy „Na jaką melodię Józef Wybicki śpiewał Mazurka Dąbrowskiego?” – PSM w Opolu zaprasza na wykład prof. Macieja Gołąba Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu obchodzi w tym roku jubileusz 75-lecia. Program obchodów jubileuszu jest bardzo bogaty, a przed nami kolejne wydarzenie. » więcej 2021-11-04, godz. 15:59, Patronaty - polecamy Głogówek zaprasza na IV Gminny przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej W 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada, Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza w Głogówku zaprasza wszystkich przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Głogówek na IV Gminny… » więcej 2021-11-03, godz. 21:38, Patronaty - polecamy Tydzień Patriotyczny w Kędzierzynie-Koźlu pełen wydarzeń Z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu wraz z partnerami zapraszają na obchody Tygodnia Patriotycznego. Wydarzenie odbędzie się od 10 do 17 listopada. W programie:… » więcej 2021-11-03, godz. 16:30, Patronaty - polecamy Wernisaż i zaduszki jazzowe jeszcze w tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej W piątek (05.11) w galerii Filharmonii Opolskiej odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Mariana Solisza, a w sobotę (06.11) Zaduszki Jazzowe. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »