Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-09-15, 12:59 Autor: Agnieszka Lubczańska

XI Kongres Polska Wielki Projekt

X Kongres Polska Wielki Projekt [fot. materiały organizatora]
X Kongres Polska Wielki Projekt [fot. materiały organizatora]
Debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską i Europą w najbliższych dekadach – to idea Kongresu Polska Wielki Projekt - największego w kraju spotkania konserwatywnych środowisk eksperckich, opiniotwórczych i politycznych. Pierwsza odsłona wydarzenia odbyła się pod koniec maja na Zamku Królewskim. Druga część odbędzie się od 17 do 19 września w Warszawie w Arkadach Kubickiego.
Organizatorom zależy na jak najszerszym spojrzeniu na politykę kraju, nie pomijając żadnej z jej dziedzin. Prelegenci z różnych branż spotkają się, by debatować o sprawach najwyższej wagi, poruszając najważniejsze tematy z zakresu gospodarki, nauki i kultury, stanowiące okazję do wspólnej refleksji nad Polską oraz jej miejscem w Europie i świecie.

Program XI Kongresu Polska Wielki Projekt dostępny jest tu: Program XI Kongres Polska Wielki Projekt - 2 część.

Chętni wzięcia udziału w Kongresie mogą się rejestrować tu: Rejestracja.

Z powodu trwającej pandemii liczba miejsc jest ograniczona, ale dobra informacja jest taka, że będzie możliwość obejrzenia transmisji online ze spotkań tu: ZOBACZ TRANSMISJĘ.

Na wydarzenie zaprasza Fundacja Polska Wielki Projekt. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda objął XI Kongres Polska Wielki Projekt Patronatem Honorowym.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.


Zapowiedź wydarzenia
Zapowiedź wydarzenia II

Zobacz także

2021-10-18, godz. 17:13, Patronaty - polecamy UKS Start Opole zaprasza na Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szermierce Klub sportowy UKS Start Opole zaprasza na Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szermierce, które odbędą się w najbliższą środę (20.10) w Opolu przy ul. 1 Maja 151. W zawodach będą uczestniczyć uczniowie ze szkół podstawowych… » więcej 2021-10-18, godz. 14:45, Patronaty - polecamy "Od pomówienia do spalenia" - premierowy pokaz filmu już w sobotę w Nyskim Domu Kultury 'Od pomówienia do spalenia' to opowieść o historii kobiet i dziewcząt z XVI-XVIII w., mieszkających w okolicach Nysy, Prudnika, Jesenika, Sumperka, oskarżonych o czary i kontakty z diabłem. Jak twierdzą twórcy, wątek historyczny… » więcej 2021-10-18, godz. 13:28, Patronaty - polecamy III Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej pt. "Bajeczne Melodie" Zaśpiewają piosenkę z ulubionej bajki lub filmu dla dzieci - to zadanie stojące przed uczestnikami III Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej pt. 'Bajeczne Melodie', który odbędzie się już w najbliższy czwartek (21.10) w sali… » więcej 2021-10-18, godz. 11:12, Patronaty - polecamy Festiwal Polskiej Piosenki „Kryształowy Kamerton” 2021 Festiwal Polskiej Piosenki „Kryształowy Kamerton” to nowe wydarzenie muzyczne skierowane do twórców i wykonawców utworów premierowych. Jego pomysłodawcą jest Jerzy Mamcarz, prezes Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR… » więcej 2021-10-18, godz. 09:44, Patronaty - polecamy Konferencja naukowo-metodyczna “Świat bez FAS” odbędzie się on-line już we wtorek Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia zaprasza w najbliższy wtorek (19.10) na konferencję naukowo-metodyczną 'Świat bez FAS”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 14:00. Odbędzie się w trybie on-line. Chęć uczestniczenia… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »