Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-07-01, 15:23 Autor: Paula Hołubowicz [materiały organizatora]

Opolanie pomagają razem z Centrum Handlowym Turawa Park

Dziewiąta edycja Charytatywnego Rajdu Rowerowego organizowanego przez CH Turawa Park zakończyła się sukcesem [fot. materiały organizatora]
Dziewiąta edycja Charytatywnego Rajdu Rowerowego organizowanego cyklicznie przez Centrum Handlowe Turawa Park zakończyła się sukcesem. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 800 rowerzystów. Zgromadzone podczas imprezy środki organizator przeznaczy na zakup wyposażenia do świetlicy Oddziału Chirurgii Dziecięcej, zlokalizowanego w sąsiedztwie centrum, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Odzew na hasło „Pomaganie Zacznij Od Turawy” jest coraz bardziej zauważalny. Cieszy nas, że poprzez nasz program możemy łączyć lokalną społeczność i razem wspierać różne, bardzo potrzebne inicjatywy. - powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park.

IX Charytatywnemu Rajdowi Rowerowemu towarzyszył całodniowy pilnik rodzinny. Na parkingu przed Centrum Handlowym Turawa Park każdy, niezależnie od wieku mógł znaleźć atrakcje dla siebie. Na odwiedzających czekały m.in.: miasteczko ruchu drogowego, zlot food trucków z różnorodną kuchnią, liczne atrakcje dla najmłodszych, występy lokalnych sportowców i artystów, prelekcje przygotowane przez Policję, Straż Miejską, a także Ochotniczą Straż Pożarną, treningi oraz konkursy z nagrodami.

Mieszkańcy Opola i okolic chętnie uczestniczyli w licytacji charytatywnej, na którą przedmioty przekazali najemcy Centrum Handlowego Turawa Park i partnerzy wydarzenia: Calypso Fitness Club, Carrefour, Aweg, Wojas, Super-Pharm, Smyk, Tor Kartingowy Silverstone oraz Polaris Poland, Wkręć się w zdrowie Anna Sołyga, Zdrowe Pasje i Natalie Institute. Całowity dochód z licytacji także zostaje przekazany na zakup wyposażenia do świetlicy dla najmłodszych pacjentów chirurgii USK w Opolu.

Rowerzyścici uczestniczący w rajdzie mieli do wyboru dwie trasy przygotowane przez Stowarzyszenie Rowerowe Piasta Opole: dłuższą 28 km oraz krótszą 10 km.
Każdemu uczestnikowi rajdu Centrum Handlowe Turawa Park przekazało pakiet startowy, w którym znajdowały się: torba rowerowa, pamiątkowa koszulka, voucher na poczęstunek, butelka wody oraz płócienny worek. Za każdą zarejestrowaną osobę centrum przekazywało 15 zł na wsparcie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Na hasło Pomaganie Zacznij od Turawy odpowiedziały całe rodziny. W rajdzie uczestniczyły zarówno osoby starsze, nastolatkowie, jak i rodzice z dziećmi. Na najmłodszych czekały m.in. gigantyczne dmuchańce i festiwal baniek mydlanych.

Cieszy nas, że wydarzenie po raz kolejny spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Taki odzew jest dla nas największą motywacją. W przyszłym roku na X jubileuszową edycję rajdu planujemy przygotować coś naprawdę wyjątkowego. – powiedziała Małgorzata Kucharczyk, koordynator marketingu CH Turawa Park.

Dziękujemy Centrum Handlowemu Turawa Park i mieszkańcom województwa opolskiego za drugi rok wsparcia naszego szpitala. Klimat wydarzenia jest niepowtarzalny. Cieszy nas, że jesteśmy częścią tej lokalnej inicjatywy i czekamy na dziesiątą edycję Charytatywnego Rajdu Rowerowego. - powiedziała Adriana Mazurkiewicz – Fornalik, Pełnomocnik Dyrektora ds. Praw Pacjenta, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu.


PATRONAT HONOROWY:
Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski, Wójt Gminy Turawa, Uniwersytet Opolski.

PARTNERZY AKCJI:

Carrefour, Martes Sport, Calypso Fitness Club, Smooth the Fruit, Aweg, Wojas, Super-Pharm, Naleśniki Happy, Grycan, Big Star, Wakacje.pl, TAKKO Fashion, Kuchenne Klimaty, Komenda Miejska Policji w Opolu, Straż Miejska w Opolu, OSP Zawada, Zdrowe Pasje, Salsa Fuerte, Natalie Institute, Klub fitness Mrs. Sporty, Dietetyk Wkręć się w zdrowie, Fitme 24.

Patroni medialni:

Gazeta Wyborcza Opole, Radio Opole, NTO, 24Opole.pl, Opowiecie Info.

Zobacz także

2021-08-27, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (03.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Galę poprowadzi… » więcej 2021-08-27, godz. 11:50, Patronaty - polecamy Wystawa prac pacjentów w Galerii WuBePe Wystawę prac pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jadwigi w Opolu oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach będzie można oglądać do 17 września w Galerii WuBePe… » więcej 2021-08-26, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Szkoła w Kostowie pamięta o bohaterach powstań śląskich Uroczystości upamiętniające 100-lecie walk powstańczych na terenie Kostowa w trakcie III Powstania Śląskiego połączone z nadaniem sztandaru tamtejszej szkole - to wydarzenia zaplanowane na 1 września w Kostowie. » więcej 2021-08-26, godz. 11:54, Patronaty - polecamy Już wkrótce "Zamczysko". Gwiazdą pierwszego dnia będzie Grażyna Łobaszewska Koncertem 'Tabletki ze słów' w piątek 3 września rozpoczną się XII Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną 'Zamczysko'. Gwiazdą piątkowego koncertu będzie Grażyna Łobaszewska z zespołem AJagore. Z kolei w sobotę (04.09) fanów… » więcej 2021-08-24, godz. 11:38, Patronaty - polecamy Wojciech Ciuraj z koncertami promującymi płytę "Kwiaty na hałdzie" Płyta 'Kwiaty na Hałdzie' wieńcząca Tryptyk Śląski Wojciecha Ciuraja miała swoją premierę wiosną tego roku, czas na koncerty! Najbliższy już w piątek (27.08) w Nyskim Domu Kultury. Gościem specjalnym wydarzenia będzie legenda… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »