Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-29, 14:12 Autor: Agnieszka Lubczańska

Festyn Fundacji DOM - wyjątkowy, bo jubileuszowy. Przyjdź w niedzielę na pl. Wolności w Opolu!

25. festyn Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym [fot. A. Pospiszyl]
25. festyn Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym [fot. A. Pospiszyl]
W tym roku Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu obchodzi swoje 30 urodziny! Na wspólne świętowanie zaproszeni są wszyscy już w najbliższą niedzielę (04.07) podczas 26. Festynu Fundacji DOM „30 lat Pełni Energii”. Festyn odbędzie się na Placu Wolności w Opolu. Potrwa od 12:00 do 18:00. W tym roku wydarzenie będzie dostępne również online!
Od lat fundacja przygotowuje festyn dla mieszkańców Opola, by bliżej poznali jej działalność. Ma formę plenerowej zabawy. Dla jej podopiecznych to ważny dzień, kiedy mogą zaprezentować efekty swojej twórczej pracy szerszej publiczności, pokazać osobiście wyroby artystyczne, które na co dzień powstają w pracowniach Fundacji DOM i po prostu się spotkać.

W programie urodzinowego świętowania przewidziano atrakcje i niespodzianki. Zapowiedzieli się wyjątkowi goście. Będzie strefa relaksu i bogaty program artystyczny: koncerty, pokazy taneczne, teatralne, a także sportowe. Prowadzone też będą stoiska warsztatowe: ceramiczne, krawieckie, poligraficzne, artystyczne, prezentujące i zachęcające do zmierzenia się z rękodziełem artystycznych w technikach, którymi na co dzień pracują podopieczni w pracowniach. Ponadto zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji na temat form wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami.

Radio Opole 26. Festyn Fundacji DOM "30 lat Pełni Energii" objęło patronatem medialnym.
Festyn Fundacji DOM - wyjątkowy, bo jubileuszowy. Przyjdź w niedzielę na pl. Wolności w Opolu!

Zobacz także

2021-09-01, godz. 15:56, Patronaty - polecamy Już wkrótce III Festiwal "Siódme Poty Teatru" w Kluczborku Spektakle plenerowe, akcje uliczne, a do tego warsztaty i lekcje teatralne - to wydarzenia, które odbędą się w ramach III Festiwalu Siódme Poty Teatru w Kluczborku. Wydarzenie potrwa od 7 do 12 września. Swoją twórczość zaprezentują… » więcej 2021-09-01, godz. 14:10, Patronaty - polecamy O obszarach wiejskich w oparciu o nowoczesne technologie na konferencji w Jemielnicy „SMART działania” mieszkańców obszarów wiejskich oraz wpływ nowoczesnych technologii na rozwój regionu - to tematy, które podejmą uczestnicy konferencji, która 9 września odbędzie się w Jemielnicy. » więcej 2021-09-01, godz. 12:25, Patronaty - polecamy Koncert z okazji beatyfikacji Stefana Wyszyńskiego już w niedzielę. Radio Opole będzie na miejscu od rana! Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego już 12 września. Prudnik, jako miejsce niezwykle istotne w biografii Prymasa Tysiąclecia, przygotowuje wydarzenia kulturalne, które pozwolą mieszkańcom ziemi prudnickiej przeżyć ten historyczny… » więcej 2021-09-01, godz. 10:35, Patronaty - polecamy Jubileuszowy rok szkoły muzycznej w Opolu Państwowa Szkoła Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia. Zainauguruje go dziś (01.09) w samo południe uroczysty koncert. » więcej 2021-08-30, godz. 18:43, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów kolarstwa górskiego już w weekend w Głuchołazach Prawdziwa fiesta kolarstwa górskiego szykuje się w pierwszy weekend września w sercu Gór Opawskich. W sobotę (04.09)) rozegrany zostanie wyścig CykloOpawy XC-MTB (Finał Pucharu Polski XCO), a w niedzielę (05.09) kolarze wystartują… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »