Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-18, 08:30 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek

Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek [fot. materiały organizatora: WBP w Opolu]
Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek [fot. materiały organizatora: WBP w Opolu]
Koncert plenerowy austriackiego kwartetu saksofonowego Aureum - to wydarzenie, na które w najbliższy poniedziałek (21.06) zaprasza Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w namiocie mieszczącym się w ogrodzie WBP przy ul. Piastowskiej 20 w Opolu.
Aureum to młody, dynamiczny zespół, który bez ograniczeń porusza się między tradycją a nowoczesnością. Kwartet wystąpi w składzie: Viola Jank, Martina Stückle, Lukas Seifried i Johannes Weichinger. To będzie koncert łączący klasykę, jazz, standardy muzyki światowej i tradycyjną muzykę ludową. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagane są wejściówki, które można otrzymać w Bibliotece Austriackiej (pl. Piłsudskiego 5). Rezerwacja miejsc możliwa jest pod numerem telefonu 77 47 47 085 lub mailowo: ba@wbp.opole.pl.

Więcej informacji o wykonawcach i programie koncertu dostępne są tu: http://www.ba.wbp.opole.pl/aureum.html

Koncert odbędzie się w ramach zakończenia 21. Wiosny Austriackiej we współpracy z Austriackim Forum Kultury w Warszawie. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Plakat koncertu plenerowego kwartetu saksofonowego Aureum

Zobacz także

2021-08-04, godz. 13:46, Patronaty - polecamy Wystawa jubileuszowa prac członków ZPAP Polska Sztuka Użytkowa Okręgu Opolskiego – wernisaż w piątek 6 sierpnia! Związek Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa Okręgu Opolskiego obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia. Z tej okazji artyści przygotowali specjalną jubileuszową wystawę. » więcej 2021-08-04, godz. 10:42, Patronaty - polecamy Centrum Opola znów zapełni się artystami – przed nami III Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole! Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole to spora dawka pozytywnych niespodzianek dla napotkanych w mieście mieszkańców. Artyści będą „zaczepiać” widzów na ulicy, zapraszając do wspólnych działań kulturalnych, prowokując… » więcej 2021-08-03, godz. 16:49, Patronaty - polecamy „Barok po opolsku” – zespół Silver Brass rusza w wyjątkową trasę koncertową! Przed nami kilka miesięcy wypełnionych muzyką barokową zagraną w nowatorski sposób. W środę (04.08) rusza „Barok po opolsku”, czyli autorska trasa koncertowa zespołu Silver Brass we współpracy z Maciejem Lammem, organistą katedry… » więcej 2021-08-03, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Premiera płyty „MELANFORIA” Voytka Soko-Sokolnickiego już w czwartek 5 sierpnia! Voytek Soko-Sokolnicki to artysta niezależny. Śpiewak operowy, solista wielu teatrów operowych, filharmonii oraz scen koncertowych w Polsce i za granicą m.in. we Włoszech, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Tajlandii czy w Niemczech. » więcej 2021-08-02, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Trwa XII edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego – Certyfikat OROT 2021! Polska Organizacja Turystyczna już po raz XVIII organizuje konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Jego etapem regionalnym jest właśnie konkurs organizowany przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »