Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-12-01, 11:31 Autor: Agnieszka Lubczańska

Książka "Coś z niczego" Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach

Tomasz Słodki [fot. Marcin Boczek]
Tomasz Słodki [fot. Marcin Boczek]
Jak zamienić marzenia w biznes i mieć z tego pasję, satysfakcję i pieniądze? Jeśli ktoś szuka inspiracji, może znajdzie je tu! Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek, twórca internetowej telewizji redagowanej z przedsiębiorcami - Tomasz Słodki właśnie wydał - pod patronatem Radia Opole - swoją najnowszą książkę pt. "Coś z niczego".
To kolejny „przewodnik patchworkowy” Tomasza Słodkiego, choć tym razem po krainie biznesu. W biznesie trzeba być przygotowanym na porażkę, ale – co ważne – również na sukces, twierdzi autor, który wszystkie prezentowane w książce porady sprawdził osobiście. Opisuje know how projektów, które robił - od pozyskania klientów, po promocję w mediach, budowanie oferty, organizację, wyposażanie firmy itd...

Książka zawiera także wywiady z ekspertami, którzy są wieloletnimi partnerami biznesowymi autora. Jak zacząć prowadzić biznes pracując na etacie, skąd czerpać motywację, jak budować sieci kontaktów biznesowych, jak prowadzić biznesy międzynarodowe – to tylko niektóre z poruszanych w książce kwestii.

Ci, których biznesowe zagadnienia nie interesują, znajdą opowieść z życia człowieka z pomysłami. Wiele różności ukrytych pod kodami QR sprawia, że można z tą książką spędzić wiele godzin. No i do tego zupełnie niebiznesowe piosenki na płycie!” – czytamy [źródło: https://www.facebook.com/slodkilive/].

Więcej informacji tutaj: https://sklep.slodkilive.pl

Radio Opole książkę ,,Coś z niczego" Tomasza Słodkiego objęło patronatem medialnym.
Książka 'Coś z niczego' Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach i pasjach

Zobacz także

2021-03-08, godz. 13:09, Patronaty - polecamy Tydzień Języka Francuskiego i Krajów Frankofońskich Wystawa, dyktando, wykład, projekcje filmów, a dodatkowo - spotkanie z piosenką francuską - tak w skrócie wygląda Tydzień Języka Francuskiego i Krajów Frankofońskich, na który od 13 marca zaprasza Biblioteka Obcojęzyczna WBP w… » więcej 2021-03-08, godz. 10:49, Patronaty - polecamy Spotkanie z autorką reportażu o pierwszych kobietach, które zasiadły w sejmowych ławach „Nie mają swoich ulic, nie mają pomników, nie uczy się o nich w szkołach. Kim były posełki, o co walczyły i jaki poniosły koszt tej walki?” - czytamy o reportażu historycznym „Posełki. Osiem pierwszych kobiet”, który ukazał… » więcej 2021-03-02, godz. 17:03, Patronaty - polecamy II Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Mini-Debiuty” – zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja [AKTUALIZACJA] Przed nami druga edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Mini-Debiuty”. Po raz kolejny organizatorzy liczą na zaangażowanie uzdolnionych dzieci przy współudziale rodziców, dziadków i nauczycieli. » więcej 2021-03-02, godz. 10:23, Patronaty - polecamy 21. Wiosna Austriacka rozpoczęta! Otwarciem wystawy “Wiedeńczycy z Galicji” rozpoczęła się 21. Wiosna Austriacka w Opolu. To pierwsze - i póki co jedyne - prezentowane wydarzenie na żywo. Kolejne spotkania w marcu i kwietniu odbędą się w formie zdalnej. Szczegółowy… » więcej 2021-03-01, godz. 13:51, Patronaty - polecamy Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny 2020 wybrany! Już po raz piąty TVP3 Opole zorganizowało plebiscyt Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny. Tym razem o zwycięstwo rywalizowało 25 bramek zdobytych w 2020 roku, które dostały się do finału. Łącznie oddano ponad 780 głosów. Jak co roku… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »