Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-08-11, 16:15 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zamek Moszna w kwiatach - Radio Opole będzie na miejscu w czwartek z audycją "Dobry moment"

Czarodziejski spektakl z kwiatami w roli głównej na Zamku Moszna
Czarodziejski spektakl z kwiatami w roli głównej na Zamku Moszna
Czarodziejski spektakl z kwiatami w roli głównej na Zamku Moszna
Czarodziejski spektakl z kwiatami w roli głównej na Zamku Moszna
Czarodziejski spektakl z kwiatami w roli głównej szykowany jest od czwartku (13.08) do piątku (14.08) na zamku w Mosznej. Kompozycje kwiatowe będzie można podziwiać w zamkowej restauracji, kawiarni i kaplicy. Dodatkową atrakcją będzie koncert zespołu Wiwat Trio.
Zamek Moszna od lat porównywany jest do szkoły magii Hogwart’u, a w tych dniach jego wnętrza zamienią się w komnaty czarodziejskiej szkoły przyozdobione tysiącami kwiatów zaaranżowanych przez florystów z magicznym tematem przewodnim.

To nie wszystko - dodatkową atrakcją w piątek (14.08) na tarasie (w przypadku niepogody w restauracji) będzie koncert zespołu Wiwat Trio. Zespół Wiwat Trio tworzą muzycy, którzy spotkali się już podczas studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od ponad 20 lat wspólnie wykonują muzykę instrumentalno-wokalną. W programie koncertu znajdą się znane i lubiane na całym świecie pieśni, piosenki i tematy instrumentalne.

Na wydarzenie zapraszają portal florystyczny Floraplus.pl oraz Zamek Moszna. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.

Zobacz także

2019-11-25, godz. 16:48, Patronaty - polecamy Przyjdź na bal andrzejkowy, wspomóż Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu Na Magiczne Charytatywne Andrzejki zaprasza w najbliższą sobotę (30.11) Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu. Bilety-cegiełki w cenie 200 złotych od pary są jeszcze dostępne m.in. w sekretariacie szkoły przy ul. Książąt… » więcej 2019-11-25, godz. 12:39, Patronaty - polecamy Grupa Azoty ZAK S.A. nagrodzona Złotą Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy już po raz 21. wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywnie skuteczne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka. Grupie Azoty… » więcej 2019-11-22, godz. 16:25, Patronaty - polecamy Gala "Żar Serca" z koncertem Mateusza Ziółki. Ruszają 26. Dni Xaverianum Dni Xaverianum to tydzień chrześcijańskiej kultury studenckiej, w który zaangażowani są liczni studenci opolskiego środowiska akademickiego. Wydarzenie już po raz 26. odbędzie się w Jezuickim Ośrodku Formacji i Kultury „Xaverianum”… » więcej 2019-11-22, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Kiedy państwo staje się (nad)opiekuńcze? O tym w poniedziałek podyskutują uczestnicy spotkania w Opolu „Państwo na plus - kiedy państwo staje się (nad)opiekuńcze?” - to temat debaty, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (25.11) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu przy ul. Minorytów 4. Spotkanie rozpocznie się o… » więcej 2019-11-22, godz. 14:01, Patronaty - polecamy Daj się zaczarować! Zespół EKHTO z koncertem w Studiu M im. SBB już 5 grudnia Inspiracje czerpią z muzyki lat 80 i współczesnej sceny elektronicznej. Zespół EKHTO w czwartek 5 grudnia wystąpi w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety już w sprzedaży! Tradycyjnie pierwsza godzina wydarzenia… » więcej
380381382383384385386
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »