Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Realizatorzy dźwięku
2015-10-11, 20:34 Autor: Admin

Realizatorzy dźwięku

2015-10-11, 22:47

Andrzej Czubiński

Andrzej Czubiński [fot. Paweł Stauffer]
Andrzej Czubiński [fot. Paweł Stauffer]
Realizator dźwięku. Jeden z twórców legendy Studia M. Człowiek, któremu słuchu mogliby pozazdrościć nauczyciele muzyki i otocjan, ssak słyszący nawet poruszające się metr pod ziemią owady. Lubią z nim pracować wybitni muzycy, bo jest profesjonalny w każdym calu i niekonfliktowy. Podobno jako jeden z nielicznych ludzi w Polsce wie, do czego służy każde z tysiąca pokręteł i każda z setek wajch na stole realizatorskim.
2015-10-11, 22:44

Arkadiusz Czyżewski

Arkadiusz Czyżewski [fot. Paweł Stauffer]
Arkadiusz Czyżewski [fot. Paweł Stauffer]
Reżyser dźwięku. Mówi, że najbardziej w pracy kręcą go gałki konsolety. W końcu są one do kręcenia... Jego pasją jest jakość dźwięku, więc nie mają z nim łatwo ci, którzy połykają głoski i sapią do mikrofonu. Jest jak bramkarz z zerowym kontem wpuszczonych goli: nie przepuści fałszu, nierówności dźwięku, wszystko, co wychodzi spod jego ręki, musi brzmieć perfekcyjnie – pewnie dlatego, że sam jest zdolnym muzykiem.

Z Arkadiuszem Czyżewskim można kontaktować się mailowo: arkadiusz.czyzewski@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:11

Dariusz Kuzera

Dariusz Kuzera [fot. Paweł Stauffer]
Dariusz Kuzera [fot. Paweł Stauffer]
Samodzielny realizator techniczny. Jeden z tych ludzi, którzy wysyłają w eter to, co wymyślą i wyprodukują swymi ustami dziennikarze. Bez niego eter na Opolszczyźnie wypełniony byłby tylko falami z kosmosu, tudzież wiatrem i świergoleniem ptaków.

Z Dariuszem Kuzerą można kontaktować się mailowo: dariusz.kuzera@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:44

Maciej Dudek

Maciej Dudek [fot. Paweł Stauffer]
Maciej Dudek [fot. Paweł Stauffer]
Realizator dźwięku. Programuje muzykę, steruje systemem emisyjnym. Jak mówi o sobie, jest człowiekiem, któremu nie chce się spać – trochę z pasji, trochę z musu, bo w radiu potrafi siedzieć wiele godzin. Twierdzi, że uwielbia swoją pracę, choć nie jest ona dla normalnych ludzi. Mimo to, wciąż jest normalny. A ponadto – niezawodny.

Z Maciejem Dudkiem można kontaktować się mailowo:maciej.dudek@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:42

Marcin Kobza

Marcin Kobza [fot. Paweł Stauffer]
Marcin Kobza [fot. Paweł Stauffer]
Reżyser dźwięku, realizator. Przygodę z Radiem Opole zaczął w 2011 roku. Od 2004 roku uczestniczy w wielu projektach muzycznych, od klimatów smooth jazz aż po hard rock. Kompozytor opraw telewizyjnych oraz jingli radiowych. Uwielbia przesiadywać godzinami we własnym studiu muzycznym, poszukując nowoczesnych brzmień. Zainteresowania: muzyka i film.

Z Marcinem Kobzą można kontaktować się mailowo: marcin.kobza@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:09

Paweł Oliwa

Paweł Oliwa [fot. Paweł Stauffer]
Paweł Oliwa [fot. Paweł Stauffer]
Samodzielny realizator techniczny. Miłośnik wszystkiego, co po prostu dobrze brzmi, więc praca w radiu jest jego hobby. O sobie mówi, że życie kręci się wokół dźwięku i mikrofonów. A "słuchać i słyszeć" wciąż pozostaje jego życiową dewizą.

Z Pawłem Oliwą można kontaktować się mailowo: pawel.oliwa@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »