Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » 'Z czterech stron świata z Radiem Opole' - akcja…
2024-02-12, 12:50 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej!

"Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej!
"Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej!
Światowy Dzień Radia postanowiliśmy w tym roku uczcić akcją pod hasłem "Z czterech stron świata z Radiem Opole". Skąd takie hasło? Otóż planujemy przejazd z czterech miast Opolszczyzny naszych radiowych ekip pociągami POLREGIO.

Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork – to cztery miejsca, z których radiowe ekipy z samego rana będą zmierzać w kierunku stolicy województwa. W każdym z pociągów będziemy mieć dla Was radiowe krówki, a na szczęśliwców czeka voucher do… „Pysznych historii”, czyli wyjątkowego miejsca na opolskim rynku.
Nasze ekipy będziecie mogli spotkać w pociągach relacji:
  • Brzeg - Opole 7:04
  • Nysa - Opole 6:16
  • Kędzierzyn-Koźle - Opole 6:56
  • Kluczbork - Opole 7:54
Reporterzy będą łączyć się z Kacprem Śnigórskim, który tradycyjnie już od 6:00 rano powita poranną audycją Kto rano wstaje. Zapytamy Was, drodzy podróżnicy regionalnej kolei, dlaczego wybraliście ten rodzaj komunikacji, jakie są pozytywne strony podróżowania pociągami, a może są jakieś negatywne? Chcemy spotkać się z Wami, drodzy słuchacze i internauci. Bądźcie z nami w Światowy Dzień Radia! Zdjęcia i filmy z naszej akcji będziemy zamieszczać na portalach społecznościowych.

Więcej o akcji w audycji Dobry moment Magdy Szybińskiej opowiedział Marcin Skomudek, kierownik Działu Nowych Mediów Radia Opole. Posłuchajcie!Akcja Radia Opole prowadzona jest we współpracy z PolRegio.

Zobacz także

2024-02-07, godz. 12:30 Ależ akcja nam się szykuje! Zapraszamy na (Pół)Tłusty Czwartek na Plac Wolności w Opolu Pączków w tłusty czwartek nigdy dość, jak każe tradycja, choć wiadomo, że są kaloryczne, tłuste, słodkie i w nadmiarze po prostu - niezdrowe. Postanowiliśmy… » więcej 2024-01-20, godz. 20:03 Radio Opole na stokach Zieleńca! [ZDJĘCIA + RAMKA] Zapraszamy do świata zimowej magii z Radiem Opole na stokach w Zieleńcu! Odkryjcie niezapomniane chwile i pełne śnieżnych atrakcji wydarzenia. Przejrzyjcie… » więcej 2024-01-17, godz. 13:40 Radio Opole na stokach narciarskich w Zieleńcu! Będziemy tam już w sobotę i szykujemy mnóstwo atrakcji Radio Opole powraca na stoki narciarskie w Zieleńcu! Podobnie jak w poprzednich latach, radiowa ekipa będzie towarzyszyć Wam w białym szaleństwie! Już w… » więcej 2023-12-21, godz. 19:54 Święty Mikołaj odwiedził Radio Opole! [ZDJĘCIA, FILM] Święty Mikołaj trochę pobłądził i w swojej wędrówce dotarł do Opola dopiero dzisiaj... Jednak nic straconego, ponieważ w swoich saniach przywiózł… » więcej 2023-12-20, godz. 15:30 Spędź świąteczny czas z Radiem Opole – zobacz, co szykujemy Piękne kolędy, ciekawe rozmowy, transmisja pasterki, świąteczne poranki i specjalne audycje – to tylko niektóre z naszych propozycji na ten wyjątkowy czas… » więcej 2023-12-05, godz. 18:32 Konkurs Święta na +500 Słuchaj Radia Opole i wygrywaj bony na świąteczne zakupy o wartości 500 zł do sklepów sieci TomiMarkt! Zapraszamy do wspólnej zabawy w programie "Dobry… » więcej 2023-12-02, godz. 12:28 Słuchacze napisali tekst, a my dodaliśmy szczyptę szaleństwa. Premiera świątecznej piosenki Radia Opole! Radio Opole na świątecznym parkiecie! To prawdziwe show pełne humoru i uśmiechu. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu to Wy - słuchacze, napisaliście tekst… » więcej 2023-11-24, godz. 13:04 Raport Krajowego Instytutu Mediów: Radio Opole na drugim miejscu w Opolu! Radio Opole na drugim miejscu w Opolu oraz na czwartym w województwie opolskim - takie są najnowsze wyniki badań słuchalności, opublikowane przez Krajowy… » więcej 2023-09-29, godz. 11:02 Memoriał Jarosława Kozubskiego w Kamieniu Śląskim Turniej golfowy o Puchar Opolskiej Izby Gospodarczej w tym roku będzie połączony z Memoriałem Jarosława Kozubskiego, wieloletniego dyrektora marketingu Radia… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »