Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Redakcja Informacji » Monika Matuszkiewicz-Biel
2023-12-04, 12:32 Autor:

Monika Matuszkiewicz-Biel

Monika Matuszkiewicz-Biel [fot. Sławomir Mielnik]
Monika Matuszkiewicz-Biel [fot. Sławomir Mielnik]
Monika Matuszkiewicz - dziennikarz

Z Moniką Matuszkiewicz można kontaktować się mailowo: monika.matuszkiewicz@radio.opole.pl

Zobacz także

2023-12-04, godz. 12:09 Cezary Puzyna Cezary Puzyna - Koordynator Redakcji Informacji Z autorem można kontaktować się mailowo: cezary.puzyna@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 12:11 Bogusław Kalisz Bogusław Kalisz - wydawca Z autorem można kontaktować się mailowo: boguslaw.kalisz@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 12:40 Agnieszka Stefaniak Agnieszka Stefaniak - wydawca Z Agnieszką Stefaniak można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl lub telefonicznie 603 102 439 » więcej 2023-12-04, godz. 12:16 Marzena Śmierciak Marzena Śmierciak - wydawca Z Marzeną Śmierciak można kontaktować się mailowo: marzena.smierciak@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 12:18 Jakub Biel Jakub Biel - dziennikarz Z Jakubem Bielem można kontaktować się mailowo: jakub.biel@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 14:13 Joanna Gerlich Joanna Gerlich - dziennikarz Z Joanną Gerlich można kontaktować się mailowo: joanna.gerlich@radio.opole.pl » więcej 2024-01-02, godz. 12:41 Daniel Klimczak Daniel Klimczak - dziennikarz Z Danielem Klimczakiem można kontaktować się mailowo: daniel.klimczak@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 12:20 Grzegorz Frankowski Grzegorz Frankowski - dziennikarz Z reporterem można kontaktować się mailowo: grzegorz.frankowski@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 12:34 Wiktoria Kramczyńska Wiktoria Kramczyńska - dziennikarz Z reporterką można kontaktować się mailowo: wiktoria.kramczynska@radio.opole.pl » więcej 2023-12-04, godz. 12:45 Anna Kurc Anna Kurc - dziennikarz Z Anną Kurc można kontaktować się mailowo: anna.kurc@radio.opole.pl » więcej
12
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »