Ekstraklasa siatkarzy - Jastrzębski Węgiel - Czarni 3:0

Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:18, 25:20).

Jastrzębski Węgiel: Stephen Boyer, Trevor Clevenot, Tomasz Fornal, Jakub Macyra, Eemi Tervaportti, Łukasz Wiśniewski - Jakub Popiwczak (libero) - Dawid Dryja, Jan Hadrava

Cerrad Enea Czarni Radom: Mauricio Borges, Bartłomiej Lemański, Piotr Łukasik, Wiktor Nowak, Michał Ostrowski, Damian Schulz - Mateusz Masłowski (libero) - Bartosz Firszt, Daniel Gąsior, Paweł Rusin. (PAP)

gir/ km/ krys/

Kraj i świat

2023-01-28, godz. 21:00 Europa/ Szwecja, Dania i Norwegia zaapelowały do swoich obywateli o ostrożność w Turcji Resorty dyplomacji Szwecji, Danii oraz Norwegii zaapelowały w sobotę do swoich obywateli przebywających w Turcji o ostrożność oraz unikanie zgromadzeń… » więcej 2023-01-28, godz. 20:50 Beach Pro Tour Finals - pewny awans Bryla i Łosiaka do półfinału (aktl.) Michał Bryl i Bartosz Łosiak wygrali wszystkie mecze grupowe i pewnie awansowali do półfinału turnieju Beach Pro Tour Finals w siatkówce plażowej. W imprezie… » więcej 2023-01-28, godz. 20:50 Łódzkie/ IMGW: w nocy marznący deszcz w centrum i na południu regionu W nocy z soboty na niedzielę w powiatach środkowej części regionu i na południu województwa łódzkiego może padać marznący deszcz powodujący gołoledź… » więcej 2023-01-28, godz. 20:50 Ekstraklasa piłkarska – Śląsk - Zagłębie 0:1 (do przerwy) Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin 0:1 do przerwy Bramka: 0:1 Kacper Chodyna (33). Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).(PAP) marw/ mak/ sab/ » więcej 2023-01-28, godz. 20:40 Ekstraklasa piłkarska - Widzew - Pogoń 3:3 (opinie) Po meczu Widzew Łódź - Pogoń Szczecin (3:3) powiedzieli: Jens Gustafsson (trener Pogoni): 'Podsumować takie spotkanie nie jest łatwo. Pierwsza połowa… » więcej 2023-01-28, godz. 20:40 Liga niemiecka - kolejny remis mistrza, zwycięstwa innych drużyn z czołówki Bayern Monachium zremisował trzeci z rzędu mecz w niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej, a drugi kolejny u siebie. W 18. kolejce lider podzielił się punktami… » więcej 2023-01-28, godz. 20:40 Liga hiszpańska - 19. kolejka Wyniki 19. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej: sobotaCadiz 2 - Theo Bongonda 10, Alex Fernandez 38-karnyMallorca 0Girona 0Barcelona 1 - Pedri 61Sevilla… » więcej 2023-01-28, godz. 20:30 RPA/ Rosyjski statek poszukujący złóż ropy przybył do Kapsztadu; ekolodzy protestują Rosyjski statek badawczy poszukujący ropy i gazu ziemnego na Antarktydzie zacumował w sobotę w RPA, co wywołało sprzeciw obrońców przyrody. Twierdzą, że… » więcej 2023-01-28, godz. 20:30 Ekstraklasa siatkarzy – Rafał Szymura: 3:0, ale ciężki mecz Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali u siebie Trefl Gdańsk w sobotnim spotkaniu ekstraklasy. „Niby wynik jest 3:0, a tak naprawdę to był ciężki, bardzo… » więcej 2023-01-28, godz. 20:30 Liga niemiecka - 18. kolejka (aktl.) Wyniki 18. kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej: sobotaFSV Mainz 5 - Lee Jae-Sung 1, Silvan Widmer 17, Karim Onisiwo 28, 57, 87VfL Bochum 2 - Pierre… » więcej