Ekstraklasa piłkarska - Warta - Zagłębie 0:1 (do przerwy)

Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 0:1 do przerwy

Bramki: 0:1 Tomas Zajic (45+1-głową).

Żółta kartka - Warta Poznań: Konrad Matuszewski. KGHM Zagłębie Lubin: Mateusz Bartolewski.

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów 1 811.

W 41. minucie Mateusz Kupczak nie wykorzystał rzutu karnego; bramkarz Zagłębia Dominik Hładun obronił. (PAP)

lic/ km/ krys/

Kraj i świat

2021-10-24, godz. 21:00 1. liga piłkarska - kolejka remisów, wielkie emocje w derbach Łodzi (podsumowanie) Wszystkie niedzielne mecze 14. kolejki 1. ligi piłkarskiej zakończyły się remisami 2:2. Między innymi derby Łodzi, gdzie lider Widzew podejmował ŁKS. Sporo… » więcej 2021-10-24, godz. 21:00 Patriarcha Bartłomiej trafił do szpitala w pierwszym dniu wizyty w USA Patriarcha Konstantynopola Bartłomiej I został w niedzielę zabrany do szpitala niedługo po wylądowaniu w Waszyngtonie - poinformowała Grecka Prawosławna… » więcej 2021-10-24, godz. 21:00 Ekstraklasa piłkarska - Piast - Legia 2:1 (do przerwy) Piast Gliwice - Legia Warszawa 2:1 do przerwy Bramki: 1:0 Alberto Toril (10), 2:0 Alberto Toril (14), 2:1 Ernest Muci (21). Żółta kartka - Legia Warszawa:… » więcej 2021-10-24, godz. 21:00 Liga włoska - koniec zwycięskiej serii Napoli Po ośmiu zwycięstwach w pierwszych ośmiu meczach sezonu 2020/21 włoskiej ekstraklasy piłkarze Napoli zremisowali na wyjeździe z Romą 0:0 w meczu 9. kolejki… » więcej 2021-10-24, godz. 20:40 Ekstraklasa piłkarska - Warta - Stal 0:0 (opinie) Po meczu ekstraklasy piłkarskiej Warta Poznań - Stal Mielec (0:0) powiedzieli: Piotr Tworek (trener Warty Poznań): 'Zdobyliśmy punkt, który kompletnie… » więcej 2021-10-24, godz. 20:40 Włoska liga koszykarzy - 13 punktów Sokołowskiego, wyjazdowa wygrana Treviso Michał Sokołowski był drugim strzelcem Nutribullet Treviso w zwycięskim, wyjazdowym spotkaniu z Dolomiti Energia Trydent 79:72 w meczu 5. kolejki włoskiej… » więcej 2021-10-24, godz. 20:40 El. MŚ w hokeju na trawie - awans Walijczyków, Francuzów oraz Irlandek (wyniki) Męskie reprezentacje Francji i Walii oraz żeńska drużyna Irlandii awansowały do mistrzostw świata w hokeju na trawie. Polacy uplasowali się na siódmym… » więcej 2021-10-24, godz. 20:30 Liga angielska - Liverpool rozbił Manchester United Piłkarze Liverpoolu pokonali na wyjeździe Manchester United 5:0 w meczu kończącym 9. kolejkę angielskiej ekstraklasy. Trzy gole zdobył Mohamed Salah, a jego… » więcej 2021-10-24, godz. 20:20 Ekstraklasa futsalu – Constract wciąż niepokonany Constract Lubawa zremisował u siebie z Dremanem Opole Komprachcice 2:2 i pozostał po siódmej kolejce jedyną niepokonaną drużyną futsalowej ekstraklasy. » więcej 2021-10-24, godz. 20:20 1. liga piłkarska - Widzew - ŁKS 2:2 Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2) Bramki: 0:1 Pirulo (17), 0:2 Maciej Dąbrowski (29-głową), 1:2 Patryk Stępiński (41-głową), 2:2 Tomasz Dejewski… » więcej