Radio Opole » Kultura i rozrywka
2024-02-27, 15:14 Autor: Witold Wośtak

Ponad 400 osób na 15-leciu kluczborskiego Big Roll Bandu. Ile pieniędzy zebrano dla hospicjum?

Koncert charytatywny w Kluczborku [fot. facebook.com/Centrum Kultury w Kluczborku]
Koncert charytatywny w Kluczborku [fot. facebook.com/Centrum Kultury w Kluczborku]
Koncert charytatywny w Kluczborku [fot. facebook.com/Kluczbork
Koncert charytatywny w Kluczborku [fot. facebook.com/Kluczbork
Koncert charytatywny w Kluczborku [fot. facebook.com/Centrum Kultury w Kluczborku]
Koncert charytatywny w Kluczborku [fot. facebook.com/Centrum Kultury w Kluczborku]
Ponad 5,5 tysiąca złotych na rzecz Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio w Smardach zebrano podczas niedzielnego koncertu charytatywnego w Kluczborku.
Wątek charytatywny połączono z jubileuszem 15-lecia kluczborskiego Big Roll Bandu. Wstęp był wolny, ale chętni mogli wrzucać datki do puszek wolontariuszy. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku było ponad 400 osób.

- Fantastyczny wieczór z fantastycznymi muzykami oraz fantastyczną publicznością. To był dobry czas. Myślę, że to zapisze się na kartach historii Kluczborka i muzyki rozrywkowej w naszym mieście. Fantastyczny koncert. Ci, którzy byli, są zachwyceni, bo nie słyszałem ani jednej negatywnej opinii. Nieobecni powinni natomiast żałować, że nie pojawili się - mówi Jarosław Paluch, dyrektor Centrum Kultury w Kluczborku, współorganizującego koncert wraz z OSiR-em.

Dodajmy, Radio Opole było patronem medialnym koncertu w Kluczborku.
Jarosław Paluch

Kultura i rozrywka

2024-04-17, godz. 14:00 Rusza nabór do konkursu "piosenek z charakterem" tegorocznej Kropki w Głuchołazach XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej 'Kropka' rozpoczyna nabór do corocznego konkursu dla wykonawców. W Głuchołazach jak co roku odbędzie się… » więcej 2024-04-16, godz. 17:00 Tajniki fotografii można zgłębić podczas prudnickich warsztatów Warsztaty fotografii portretowej dla dzieci i młodzieży ruszają w Prudnickim Ośrodku Kultury. Cykl bezpłatnych zajęć organizowany jest w ramach projektu… » więcej 2024-04-16, godz. 15:00 Opole: rozmowy o kulturze romskiej okraszone muzyką Centrum Dokumentacyjno-Wystawiennicze Niemców w Polsce, działające przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu, organizuje pierwsze w tym roku spotkanie… » więcej 2024-04-16, godz. 08:03 Premiera płyty z poezją Baczyńskiego w Muzeum Polskiej Piosenki Fundacja Dla Dziedzictwa przygotowała muzyczną propozycję, która ma przybliżyć poezję Krzysztofa Kamila Baczyńskiego młodym odbiorcom. 'Oddycha miasto… » więcej 2024-04-16, godz. 08:02 Sławni kiedyś, ale zapomniani opolscy wynalazcy na wystawie plenerowej [ZDJĘCIA] Archiwum Państwowe w Opolu przygotowało kolejną wystawę plenerową. Ekspozycja nosi tytuł 'Genius Loci. Żywa energia dawnych mieszkańców Opola'. Wystawa… » więcej 2024-04-15, godz. 19:00 Poczytaj Szekspira w teatrze. We wtorek wieczorek poetycki W oczekiwaniu na 'Burzę' Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprasza na wieczór poetycki. Premiera dramatu Szekspira zaplanowana jest na 26 kwietnia. We wtorek (16.04)… » więcej 2024-04-15, godz. 15:58 Dyrygent poprowadził chór i orkiestrę przedszkolaków [ZDJECIA] Gościem Małej Akademii Instrumentów w Muzeum Piosenki Polskiej był tym razem dyrygent Przemysław Neumann, który na co dzień prowadzi Orkiestrę Symfoniczną… » więcej 2024-04-14, godz. 13:35 Średniowieczny klimat Opola. Przed nami Święto Wojciechowe Klimat średniowiecznego Opola będzie można poczuć podczas Święta Wojciechowego w sobotę 20 kwietnia. » więcej 2024-04-12, godz. 12:32 "Ekozoolandia" w Strzeleckim Ośrodku Kultury. Najmłodsi śpiewali o orle bieliku 240 dzieci wzięło udział w Festiwalu Przedszkolaków 'Ekozoolandia'. Wydarzenie po raz ósmy zorganizował Strzelecki Ośrodek Kultury. Na scenie widowiskowej… » więcej 2024-04-10, godz. 14:00 Galeria Sztuki Współczesnej i Biblioteka Dziecięca w Opolu zapraszają na czytanie performatywne Dwie instytucje kultury: Galeria Sztuki Współczesnej i oddział dziecięco-młodzieżowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, zapraszają na performatywne… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »