Radio Opole » Wiadomości z regionu
2023-05-31, 15:35 Autor: Monika Matuszkiewicz

Kolorowo i wesoło. Festyn rodzinny w żłobku nr 4 w Opolu

Kolorowo i wesoło. Festyn rodzinny w żłobku nr 4 w Opolu [fot. Jędrzej Łuczak]
Kolorowo i wesoło. Festyn rodzinny w żłobku nr 4 w Opolu [fot. Jędrzej Łuczak]
Festyn rodzinny w żłobku nr. 4 [fot. Jędrzej Łuczak]
Festyn rodzinny w żłobku nr. 4 [fot. Jędrzej Łuczak]
Festyn rodzinny w żłobku nr. 4 [fot. Jędrzej Łuczak]
Festyn rodzinny w żłobku nr. 4 [fot. Jędrzej Łuczak]
Festyn rodzinny w żłobku nr. 4 [fot. Jędrzej Łuczak]
Festyn rodzinny w żłobku nr. 4 [fot. Jędrzej Łuczak]
Dmuchańce, występy artystyczne czy zabawy sportowe - to tylko część atrakcji, jakie przygotowano dla rodziców i najmłodszych w żłobku nr 4 w Opolu. Trwa tam festyn rodzinny. Bawią się na nim nie tylko dzieci i ich opiekunowie, ale też rodzeństwo oraz dziadkowie.
- To już jest taka nasza tradycja, że łączymy trzy święta w jedno, czyli dzień mamy, dziecka i taty - mówi Joanna Ratajczak, dyrektor żłobka.

- Organizujemy dla dzieci plac zabaw, a dla rodziców organizujemy przekąski, ciasto, lody, wszystkie niedozwolone rzeczy dzisiaj dzieciom przysługują. Będzie fotobudka, to też jest nasza tradycja, że wszyscy rodzice mogą sobie razem z ciociami, które opiekują się dziećmi, zrobić zabawne zdjęcia. Mogą też zrobić sobie zdjęcia rodzinne. Będą skakance dla większych dzieci i mniejszych, a po występie dla mamy i taty będzie jeszcze gimnastyka.

- Nie możemy się doczekać występu naszej córki, a jeszcze bardziej zabaw, jakie potem zostały przygotowane - dodają rodzice.

-Najważniejsze święto w roku, dzień mamy i taty. Czekamy na występ córeczki. To jest jej pierwszy występ i bardzo się stresujemy. - Fajnie, my tutaj jesteśmy już stałymi klientami. Od 8 lat uczestniczymy w nich. Fajne jest to, że jesteśmy razem, jesteśmy jako rodzinna, poznajemy też się z innymi rodzinami. Bawimy się, więc mamy taki chill rodzinny.
Joanna Ratajczak
Rodzice

Wiadomości z regionu

2023-09-22, godz. 20:15 Cenna wygrana piłkarzy Odry Opole w Legnicy. ''Niebiesko-czerwoni'' wrócili na fotel lidera W spotkaniu otwierającym 9. kolejkę rozgrywek Fortuna 1. Ligi Odra Opole pokonała na wyjeździe spadkowicza z ekstraklasy Miedź Legnica 2:1. Po tym spotkaniu… » więcej 2023-09-22, godz. 20:10 "Nagroda, która ma swoją tradycję". Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła ludzi biznesu Już po raz 20. Opolska Izba Gospodarcza przyznała Opolskie Nagrody Jakości. Nagrodzonych zostało 10 podmiotów, wśród nich są zarówno przedsiębiorcy… » więcej 2023-09-22, godz. 19:15 Wybory 2023. Opolska Lewica o problemach szpitali powiatowych - Sytuacja finansowa szpitali powiatowych jest dramatyczna - powiedziała w Opolu Marcelina Zawisza, kandydatka do Sejmu z opolskiej listy Lewicy. Uważa, że… » więcej 2023-09-22, godz. 18:35 "Opolska młodzież na stadiony". Kolejna edycja akcji PZPN i Ministerstwa Sportu Zdrowy tryb życia i promocja aktywnego spędzania czasu - to cel akcji 'Opolska młodzież na stadiony'. » więcej 2023-09-22, godz. 18:00 "Złota alga zaczyna znikać". Wojewoda zniósł zakaz korzystania z wód Kanału Gliwickiego Można już korzystać z wód Kanału Gliwickiego. Wojewoda opolski odwołał rozporządzenie wprowadzone 11 września, które obejmowało między innymi zakaz… » więcej 2023-09-22, godz. 17:00 Wybory 2023. Kandydatki z Mniejszości Niemieckiej walczą o równe traktowanie kobiet Wyrównywanie szans ekonomicznych, dostępność do badań i opieki zdrowotnej dla kobiet oraz wsparcie ich w rozwoju - to główne postulaty kobiet startujących… » więcej 2023-09-22, godz. 16:45 Uroczyste wręczenie sztandarów Zakładom Karnym w Strzelcach Opolskich i Głubczycach Zakłady Karne w Strzelcach Opolskich i Głubczycach od dziś (22.09) mają swoje sztandary. Na Górze św. Anny odbyły się uroczystości nadania i przekazania… » więcej 2023-09-22, godz. 15:30 "Uderza w polski mundur". Janusz Kowalski krytykuje film "Zielona granica" Agnieszki Holland - Ten film uderza w polski mundur - tak Janusz Kowalski, wiceminister rolnictwa, poseł Suwerennej Polski, komentuje film 'Zielona granica' w reżyserii Agnieszki… » więcej 2023-09-22, godz. 14:45 Na sprzęt i rozbudowę. 47 mln złotych dla 5 SOR-ów na Opolszczyźnie Ponad 47 milionów złotych trafi do 5 opolskich Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych. Pieniądze przekazane przez resort zdrowia zostaną skierowane do Kędzierzyna-Koźla… » więcej 2023-09-22, godz. 14:30 Wybory 2023. "Dość rozdawnictwa". Trzecia Droga o walce z wysoką inflacją 'Bazarek drożyzny PiS' - pod takim hasłem opolscy działacze ruchu Polska 2050 zorganizowali dziś (22.09) w Opolu happening. - To wydarzanie, które organizujemy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »