Radio Opole » Wiadomości z regionu
2023-02-02, 16:46 Autor: Agnieszka Stefaniak

Młodość na start. Forum Młodych PiS w Opolu ma nową pełnomocnik

Forum Młodych PiS w Opolu ma nową pełnomocnik [fot. Agnieszka Stefaniak]
Forum Młodych PiS w Opolu ma nową pełnomocnik [fot. Agnieszka Stefaniak]
Forum Młodych PiS w Opolu ma nową pełnomocnik [fot. Agnieszka Stefaniak]
Forum Młodych PiS w Opolu ma nową pełnomocnik [fot. Agnieszka Stefaniak]
Wiktoria Mielniczek została nową pełnomocnik okręgową Forum Młodych PiS okręgu 52, czyli tego obejmującego Opole oraz powiat ziemski.
18-latka była w zeszłym roku marszałkiem Sejmu Dzieci i Młodzieży, obecnie pełni - jak informuje na portalu społecznościowym - funkcję doradcy wojewody opolskiego Sławomira Kłosowskiego, który jest właśnie pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 52.

- Będę aktywizować młodych - mówi nowa pełnomocnik. - Będziemy budować plan. Mam nadzieję, że ten plan wyjdzie od nas wszystkich, od nas młodych. Tak, by Opolszczyzna mogła również w Warszawie mieć miano aktywnej młodzieży.

- Ten rok jest dla nas bardzo ważny, czekają nas wybory, a Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości przyda nam się bardzo przy tej akcji wyborczej - dodaje Sławomir Kłosowski. - Młodzieżówka PiS szuka nowych twarzy, potrzeba jej było nowego głosu - dodają opolscy działacze PiS.

- Ludzie wiekowi, tak jak ja, mówili, że posiadają dzieci, które z miłą chęcią by się zaangażowali w pracę w strukturze i bardzo czekali na to - mówi Leszek Pierzga, sekretarz struktury okręgowej PiS. - Ja jestem święcie przekonany, że ta współpraca tylko pomoże napędzić te struktury młodzieżowe - dodaje radny Michał Nowak, pełnomocnik struktury miejskiej PiS w Opolu.

Jak przekazała nowa pełnomocnik, czeka na wszystkich chętnych do rozmowy czy zapisania się do Forum Młodych. To propozycja dla osób między 16. a 30. rokiem życia. Wiktoria Mielniczek będzie dyżurowała w biurze PiS przy Reymonta 14 w Opolu w każdy czwartek między 15.30 a 18.00.
Wiktoria Mielniczek, Sławomir Kłosowski
Leszek Pierzga, Michał Nowak

Wiadomości z regionu

2023-03-26, godz. 13:29 Kolorowo i różnorodnie na jarmarku wielkanocnym w Tułowicach Zajączki, pisanki, baranki czy bazie można było kupić dzisiaj (26.03) przy Tułowickim Ośrodku Kultury na jarmarku wielkanocnym. Impreza była połączona… » więcej 2023-03-26, godz. 13:15 Opole: Co z byłymi kortami? Miasto zapowiada konsultacje, a rada dzielnicy chce, żeby zapłaciło za sprzątanie Nie ma jednoznacznej odpowiedzi ratusza co dalej z terenami po byłych kortach przy ul. Katowickiej w Opolu, za dawnym kinem Kraków. Adam Leszczyński, rzecznik… » więcej 2023-03-26, godz. 13:00 Collegium Nobilium Opoliense czeka na nowych liderów Do końca marca trwa rekrutacja do szkoły liderów Collegium Nobilium Opoliense. Została ona założona w 2012 roku w Opolu przez Stowarzyszenie Horyzonty, w… » więcej 2023-03-26, godz. 11:45 Rekordowy rok dla Banku Żywności w Opolu. Prawie 1400 ton żywności Blisko 1400 ton produktów spożywczych wydał Bank Żywności w Opolu osobom potrzebującym z całego województwa przez cały ubiegły rok. » więcej 2023-03-26, godz. 06:00 Będą rzuty granatem i grochówka! Znów będzie można poćwiczyć z wojskiem Ruszyły zapisy na kolejną edycję akcji 'Trenuj z wojskiem' u opolskich logistyków. To inicjatywa ogólnopolska w ramach której chętni mogą spędzić pełny… » więcej 2023-03-25, godz. 23:00 Najmłodsi poznali sekrety pszczół. Otwarcie sezonu w pasiece Miodowy ZAKątek Mimo kapryśnej pogody udało się dzisiaj (25.03) oficjalnie otworzyć sezon w pasiece Miodowy ZAKątek, która znajduje się przy oczyszczalni Piskorzowiec Grupy… » więcej 2023-03-25, godz. 20:00 Cała gmina wysprzątana. Tak Dąbrowa szykuje się do święta Przyjmij wyzwanie - wspólne sprzątanie. Mieszkańcy 13 miejscowości gminy Dąbrowa stanęli ramię w ramię i posprzątali okolice. Inicjatywa to wstęp do… » więcej 2023-03-25, godz. 19:30 Hospicjum Betania organizuje I charytatywny kiermasz wielkanocny Stroiki, bazie i inne świąteczne ozdoby będzie można nabyć w niedzielę (26.03) podczas I charytatywnego kiermaszu wielkanocnego przed opolską Betanią… » więcej 2023-03-25, godz. 19:00 W Głubczycach można usiąść na jednej ławce z aniołem Na rynku w Głubczycach uroczyście odsłonięto dzisiaj (25.03) ławkę z aniołem. Ma to być miejsce przyjazne wszystkim mieszkańcom, gdzie każdy będzie… » więcej 2023-03-25, godz. 17:45 Pupile "na przełamanie" własnych fobii? Z wizytą na giełdzie terrarystycznej [ZDJĘCIA] Nie trzeba wychodzić z nimi na spacer, nie trzeba kupować zabawek, a jest okazja poznać ich mało znany świat. Hodowcy pająków, gekonów, żółwi, węży… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »