Radio Opole » Wiadomości z regionu
2021-02-24, 14:52 Autor: Grzegorz Frankowski

"Pobożni" złodzieje okradli myjnię we Włodzieninie [FILM]

Włamanie - Myjnia Włodzienin [film: herbi90]
Policja w Głubczycach poszukuje dwóch mężczyzn, którzy okradli myjnię samochodową we Włodzieninie. Właściciel myjni wycenił straty na ponad 5 tys. złotych. Podczas ucieczki jeden ze złodziei… uklęknął przed kościołem i przeżegnał się.
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady oraz monitoring. – Niestety po obejrzeniu zapisu z kamer nie udało się zidentyfikować sprawców – informuje mł. asp. Łukasz Golinowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach.

- Na obecną chwilę prowadzone jest dochodzenie w tej sprawie. Z uwagi na nieczytelny monitoring prosimy wszystkich Państwa, jeżeli ktoś był świadkiem, bądź ma jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem, czy też komendą policji.

Złodziejom za to przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Łukasz Golinowski
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]
Włamanie do myjni we Włodzieninie [fot. KWP w Opolu]

Wiadomości z regionu

2021-04-19, godz. 07:15 Na opolskim Toropolu startuje dzisiaj punkt masowych szczepień przeciw COVID-19 Punktualnie o godzinie 8.00 rano na rozmrożonym krytym lodowisku Toropol w Opolu rozpocznie działalność pierwszy na Opolszczyźnie punkt masowych szczepień… » więcej 2021-04-18, godz. 20:10 Gmina Leśnica chce doprowadzić internet do każdej sali szkolnej Na razie uczniowie lekcje mają zdalnie, przez internet, ale nie wiadomo w jakiej formie zajęcia będą prowadzone po wakacjach. Możliwe, że w formie hybrydowej… » więcej 2021-04-18, godz. 19:45 Raport dnia: 3 zgony i 407 nowych przypadków zakażeń koronawirusem na Opolszczyźnie [INFOGRAFIKA] 3 zgony i 407 nowych przypadków zakażeń koronawirusem zanotowano minionej doby w województwie opolskim. W codziennym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało… » więcej 2021-04-18, godz. 19:16 Podnyska Bioagra kontynuuje program nasadzeń drzew i krzewów. Rośliny mają ograniczyć hałas i zapachy z zakładu Około 850 krzewów i drzew chce zasadzić tegorocznej wiosny podnyska Bioagra. Rośliny mają pomóc w zatrzymywaniu zapachów i dźwięków dobiegających z… » więcej 2021-04-18, godz. 19:00 Seniorzy mogą dokonać spisu powszechnego w centrum "Senior" w Opolu Centrum 'Senior' w Opolu postanowiło pomóc mieszkańcom w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. W placówce uruchomiono specjalne dyżury… » więcej 2021-04-18, godz. 17:00 Bezpłatny program dla rodzin dotkniętych alkoholowym zespołem płodowym “FAScynujące Rodzicielstwo” to projekt mający na celu niesienie pomocy rodzinom z Kędzierzyna-Koźla, które borykają się z problemem FAS, czyli Alkoholowym… » więcej 2021-04-18, godz. 16:00 Fundacja "Flexi Mind" poszukuje chętnych rodzin i opiekunów osób niepełnosprawnych do programu "Opieki wytchnienio… Członkowie rodzin lub opiekunowie osób niepełnosprawnych mogą starać się o wsparcie w ramach rządowego programu 'Opieki wytchnieniowej'. Ma on na celu odciążenie… » więcej 2021-04-18, godz. 16:00 Strażacy z Boryczy sieją łąki kwietne z nasion od niemieckiej gminy partnerskiej Choć z powodu pandemii mieszkańcy gminy Izbicko i partnerskiego miasta Florstadt nie mogą się wzajemnie odwiedzać, to kontakty się nie urwały. Z inicjatywy… » więcej 2021-04-18, godz. 15:30 Nietoperze zajmą się komarami w kluczborskim parku. Gmina zamontowała na drzewach sto budek lęgowych Sto budek lęgowych dla nietoperzy zamontowano na drzewach Parku Miejskiego w Kluczborku. To projekt zwycięski w trzecim obszarze Kluczborskiego Budżetu Oby… » więcej 2021-04-18, godz. 15:00 Zbierają i pomagają. Kolejna kwesta na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci 'Pola niosące nadzieję' - to hasło tegorocznej akcji prowadzonej przez uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »