Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-10-09, 13:00 Autor: Witold Wośtak

Pierwsze podsumowania kampanii w wykonaniu Kłosowskiego. "Tysiące spotkań i rozmów"

Konferencja prasowa Sławomira Kłosowskiego [fot. Witold Wośtak]
Konferencja prasowa Sławomira Kłosowskiego [fot. Witold Wośtak]
- Przekonujmy do głosowania na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości - mówi w ostatnich dniach kampanii Sławomir Kłosowski. Na konferencji prasowej zaprezentowano wyniki sondażu CEC Government Relations, czyli niezależnej agencji spraw publicznych w Europie Środkowej.
Według wyników sondażowni mającej ponad 80 procent skuteczności, na Opolszczyźnie kandydaci PiS zdobędą 5 mandatów. - Sławomir Kłosowski notuje w nim drugi wynik - mówi Michał Nowak ze sztabu wyborczego Kłosowskiego.

- My, jako sztab wyborczy pana ministra, pracowaliśmy bardzo ciężko i dziękujemy panu ministrowi. To były codzienne wizyty przy zakładach pracy, odwiedziny targowisk i faktycznie wytężona praca. Możemy jedynie obiecać również duży wysiłek do samego końca kampanii. Nie poddajemy się – walczymy dzień i noc, mając nadzieję na awans z drugiego miejsca na pierwsze.

Kłosowski, szósty na liście PiS do sejmu, rozpoczął podsumowanie ostatnich miesięcy kampanii.

- To kilka tysięcy spotkań i rozmów z mieszkańcami naszego województwa – wyjazdy przed zakłady pracy, w centra miast, do małych miejscowości i wiosek. Przekonujemy, że Prawo i Sprawiedliwość zasługuje na powtórne zaufanie społeczeństwa dla naszej partii, bo dotrzymujemy słowa i jesteśmy wiarygodni.

Kandydat PiS apeluje do sztabów wyborczych o zahamowanie rosnącej, jego zdaniem, agresji podczas rozwieszania materiałów wyborczych.

- Bardzo apeluję do wszystkich kandydatów, aby spotkali się ze swoimi sztabami. Nie spodziewam się, że któryś z kandydatów wie lub uczestniczy w rosnącej agresji, bo na pewno chodzi o krewkość czy nadpobudliwość niektórych osób rozwieszających banery bądź plakaty.
Michał Nowak
Sławomir Kłosowski 1
Sławomir Kłosowski 2

Wiadomości z regionu

2019-10-18, godz. 20:45 Opolanie wybierają radnych dzielnicowych Ruszyło głosowanie na członków rad dzielnic Opola. Tym razem aby zachęcić do udziału w głosowaniu miasto wprowadziło zmiany. Wystarczy wejść na stronę interne ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:55 Pracownicy służby zdrowia świętowali dzień swojego patrona Pracownicy służby zdrowia z diecezji opolskiej modlili się na tradycyjnej pielgrzymce w sanktuarium w Winowie. Coroczne spotkanie odbywa się w dniu wspomnieni ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:54 Brzeg przystankiem na trasie "europejskiej" rzeźby. Love Hate pozostanie w mieście do 29 października Odwiedziła między innymi czeski Beroun i Pragę, Arcachon we Francji czy stolicę Belgii, Brukselę. Dziś (18.10) zawitała do Brzegu. Mowa o rzeźbie Love Hate, k ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:17 Podrożeje woda w Opolu. To podwyżka o prawie 15 procent Cenny wody w Opolu idą w górę o prawie 15 procent - takie zawiadomienia otrzymali mieszkańcy opolskich osiedli. Tym, którzy nie mieszkają w blokach, podpowiad ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:15 Debata o przyszłości szkoły w Liceum Ogólnokształcącym numer 2 w Opolu 'Jaka szkoła ?' - pod takim hasłem w Liceum Ogólnokształcącym numer 2 w Opolu odbyła się debata. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i przeds ... » więcej 2019-10-18, godz. 18:00 Cytryną zamiast mandatu uczniowie karali kierowców za przekroczenie prędkości Zamiast mandatu za przekroczenie prędkości w rejonie szkoły - plasterek cytryny. Taką nietypową akcję dla nieodpowiedzialnych kierowców przygotowali uczniowie ... » więcej 2019-10-18, godz. 17:30 Głuchołaskie Złote Ścieżki dla rowerzystów coraz dłuższe. Będzie też tzw. kreska dla downhillowców Powstała atrakcja dla rowerzystów szukających adrenaliny w górskim terenie. O ponad dwa kilometry powiększyły się single tracki na Górze Parkowej w Głuchołaza ... » więcej 2019-10-18, godz. 17:02 Do jesieni 2022 przy ul. 1 Maja w Opolu powstanie nowy dworzec. Będą też parkingi i zielone tarasy Za dwa lata w miejscu dworca PKS w Opolu powstanie wielopoziomowy parking ze stanowiskami autobusowymi na parterze. Budowy podjęła się firma Warbud, której mi ... » więcej 2019-10-18, godz. 16:45 Fundacja Kwitnące Talenty proponuje "powyborcze zero waste". Banery i plakaty przerobią na torby i piórniki Torby, piórniki, czy posłania dla psów - a wszystko z banerów wyborczych. Fundacja Kwitnące talenty ma pomysł na wykorzystanie materiałów, które zostały w prz ... » więcej 2019-10-18, godz. 16:02 Rynek w Kietrzu oficjalnie otwarty. Zakończył się remont centralnego placu miasta Po ponad dwóch latach prac remontowych rynek w Kietrzu został oficjalnie otwarty dla mieszkańców. Inwestycja była współfinansowana z pieniędzy gminy i Regiona ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »