Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-10-06, 18:01 Autor: Piotr Wójtowicz

Piotr Woźniak zabiera głos w sprawie SOR-u przy Szpitalu Wojewódzkim w Opolu

Piotr Woźniak i teamt SORu [fot.P.Wójtowicz]
Piotr Woźniak i teamt SORu [fot.P.Wójtowicz]
Co się dzieje ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu? To pytanie w liście otwartym do władz regionu zadaje kandydat lewicy w wyborach do sejmu - Piotr Woźniak. Podczas konferencji, lider SLD w opolskiem tłumaczył, że sprawą zajmuje się dopiero teraz, ponieważ po wczorajszym programie W Centrum Uwagi w TVP 3 Opole, zamiast wyjaśnień usłyszał tylko kłótnię innych kandydatów.
- Doszło tam do takiej dezinformacji i obrzucania się błotem, że ja straciłem rachubę, kto jest winien tej sytuacji. Dlatego apeluję, że musimy wiedzieć, kto za to odpowiada i najważniejsze jest ustalenie ścieżki wyjścia z tego impasu, a tego mi tutaj brakuje - mówił kandydat Lewicy w wyborach do sejmu.

List otwarty z pytaniami Piotr Woźniak skierował do wicewojewody opolskiej, marszałka województwa i dyrektora NFZ w Opolu. Jedno z pytań brzmi; jakie działania podejmiecie Państwo po 13 października w powyższym temacie? Piotr Woźniak poprosił, aby odpowiedzi wysyłać na jego adres mailowy.
Piotr Woźniak (SOR)

Wiadomości z regionu

2019-10-18, godz. 19:55 Pracownicy służby zdrowia świętowali dzień swojego patrona Pracownicy służby zdrowia z diecezji opolskiej modlili się na tradycyjnej pielgrzymce w sanktuarium w Winowie. Coroczne spotkanie odbywa się w dniu wspomnieni ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:54 Brzeg przystankiem na trasie "europejskiej" rzeźby. Love Hate pozostanie w mieście do 29 października Odwiedziła między innymi czeski Beroun i Pragę, Arcachon we Francji czy stolicę Belgii, Brukselę. Dziś (18.10) zawitała do Brzegu. Mowa o rzeźbie Love Hate, k ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:17 Podrożeje woda w Opolu. To podwyżka o prawie 15 procent Cenny wody w Opolu idą w górę o prawie 15 procent - takie zawiadomienia otrzymali mieszkańcy opolskich osiedli. Tym, którzy nie mieszkają w blokach, podpowiad ... » więcej 2019-10-18, godz. 19:15 Debata o przyszłości szkoły w Liceum Ogólnokształcącym numer 2 w Opolu 'Jaka szkoła ?' - pod takim hasłem w Liceum Ogólnokształcącym numer 2 w Opolu odbyła się debata. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i przeds ... » więcej 2019-10-18, godz. 18:00 Cytryną zamiast mandatu uczniowie karali kierowców za przekroczenie prędkości Zamiast mandatu za przekroczenie prędkości w rejonie szkoły - plasterek cytryny. Taką nietypową akcję dla nieodpowiedzialnych kierowców przygotowali uczniowie ... » więcej 2019-10-18, godz. 17:30 Głuchołaskie Złote Ścieżki dla rowerzystów coraz dłuższe. Będzie też tzw. kreska dla downhillowców Powstała atrakcja dla rowerzystów szukających adrenaliny w górskim terenie. O ponad dwa kilometry powiększyły się single tracki na Górze Parkowej w Głuchołaza ... » więcej 2019-10-18, godz. 17:02 Do jesieni 2022 przy ul. 1 Maja w Opolu powstanie nowy dworzec. Będą też parkingi i zielone tarasy Za dwa lata w miejscu dworca PKS w Opolu powstanie wielopoziomowy parking ze stanowiskami autobusowymi na parterze. Budowy podjęła się firma Warbud, której mi ... » więcej 2019-10-18, godz. 16:45 Fundacja Kwitnące Talenty proponuje "powyborcze zero waste". Banery i plakaty przerobią na torby i piórniki Torby, piórniki, czy posłania dla psów - a wszystko z banerów wyborczych. Fundacja Kwitnące talenty ma pomysł na wykorzystanie materiałów, które zostały w prz ... » więcej 2019-10-18, godz. 16:02 Rynek w Kietrzu oficjalnie otwarty. Zakończył się remont centralnego placu miasta Po ponad dwóch latach prac remontowych rynek w Kietrzu został oficjalnie otwarty dla mieszkańców. Inwestycja była współfinansowana z pieniędzy gminy i Regiona ... » więcej 2019-10-18, godz. 15:15 Paczkowska perła renesansu odzyskuje dawny blask. Są fundusze z ministerstwa Kolejna kamienica na paczkowskim rynku odzyskuje dawny blask. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, udało się rozpocząć prace ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »