Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-07-02, 17:00 Autor: Katarzyna Doros

W niedzielę Paweł Kukiz przedstawi kandydata na prezydenta Opola

Paweł Kukiz [fot. Justyna Krzyżanowska]
Paweł Kukiz [fot. Justyna Krzyżanowska]
Paweł Grabowski [fot. Katarzyna Doros]
Paweł Grabowski [fot. Katarzyna Doros]
Paweł Kukiz przyjedzie do stolicy regionu na otwarte spotkanie z mieszkańcami Opolszczyzny. W niedzielę (08.07) lider ugrupowania Kukiz'15 przedstawi kandydata na urząd prezydenta Opola.
- Będziemy dużo rozmawiać na temat zmian ustrojowych, które toczą się w tle mistrzostw świata w piłce nożnej. Spotkanie daje możliwość przekazania Pawłowi Kukizowi swoich spostrzeżeń na temat funkcjonowania miast w naszym regionie - mówi Paweł Grabowski, poseł formacji Kukiz'15. - Będziemy rozmawiać o kwestiach samorządowych. Paweł Kukiz przedstawi swoją koncepcję, swój punkt widzenia na wybory samorządowe w Opolu i na Opolszczyźnie. Przekażemy także informacje o tym, kto będzie reprezentował Kukiz'15 w wyborach samorządowych w pozostałych miejscowościach tam, gdzie będziemy wystawiać swoich kandydatów. Z całą pewnością niedzielne spotkanie będzie też dobrą okazją, żeby porozmawiać też o tym, co obecnie się dzieje w Ruchu Kukiz'15, co w Sejmie i co w Warszawie - dodaje.

Wydarzenie jest także zapowiedzią cyklu pięciu spotkań Pawła Grabowskiego z mieszkańcami Opolszczyzny, które odbędą się w dniach 23-27 lipca. Poseł odwiedzi m.in Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork i Opole. Otwarte spotkanie z Pawłem Kukizem odbędzie się w hotelu Festiwal w Opolu o godzinie 17:00.
Paweł Grabowski

Wiadomości z regionu

2019-01-23, godz. 23:20 Problematyczne skrzyżowanie w Gąsiorowicach. Mimo znaku stop, dochodzi tam do wypadków Na skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Wolności w Gąsiorowicach często dochodzi do potrąceń rowerzystów i kolizji samochodów. I to, mimo tego że oznakowanie w tym re ... » więcej 2019-01-23, godz. 21:43 Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla w Kluczborku. Nie żyje 33-letni mężczyzna Do śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla doszło dzisiaj (23.01) w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w dzielnicy Podwale w Kluczborku. 33-letniego mężcz ... » więcej 2019-01-23, godz. 20:30 Spór o podwyżki w DPS w Sławięcicach. W sprawę włączył się ministerialny mediator W ubiegłym roku pracownicy trzech jednostek w Kędzierzynie-Koźlu weszli w spór zbiorowy z prowadzącymi je organami. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społe ... » więcej 2019-01-23, godz. 20:00 Z Komprachcic do Opola autobusem za złotówkę. Mieszkańcy gminy przez kolejne 10 lat będą mogli korzystać zniżek w rama ... Mieszkańcy Komprachcic przez kolejne 10 lat będą mogli korzystać z Opolskiej Karty Rodziny i Seniora. Władze gminy podpisały w tej sprawie porozumienie z wład ... » więcej 2019-01-23, godz. 19:30 "Bardzo dobrze, że Polska wykazała inicjatywę w sprawie brexitu". Sławomir Kłosowski dla Radia Opole prosto z Brukseli Do tej pory było tak, że wszystkie 27 państw członkowskich scedowało negocjacje z Wielką Brytanią na Michela Barniera i Donalda Tuska a rozwój sytuacji pokazu ... » więcej 2019-01-23, godz. 19:00 Miała być kilkumilionowa dotacja, została negatywna rekomendacja. Chodzi o unijny program dotyczący jakości powietrza Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska nie przyzna opolskiemu urzędowi marszałkowskiemu 4,5 miliona złotych. Chodzi o projekt związany z monitorowaniem i ochroną ... » więcej 2019-01-23, godz. 19:00 Opolskie szkoły dostały laptopy dla punktów informacji i kariery 51 szkół zawodowych z Opolszczyzny otrzymało laptopy, które trafią do Szkolnych Punktów Informacji i Kariery (tzw. SzPIK-ów), służących rozwijaniu współpracy ... » więcej 2019-01-23, godz. 18:00 100 mln dotacji na budowę centrum przesiadkowego Opole Wschód zagrożone? Ekolodzy wysłali skargę do Komisji Europejski ... Stowarzyszenie Technologii Ekologicznych SILESIA wysłało skargę do Komisji Europejskiej o odebranie 100 milionów złotych dotacji przyznanych na budowę centrum ... » więcej 2019-01-23, godz. 17:15 We wrześniu nie będzie mniej szkół podstawowych w gminie Olesno. Powstają za to oddziały przedszkolne Osiem szkół podstawowych nadal będzie funkcjonować w gminie Olesno. Podczas przygotowań do nowego roku szkolnego zapadła decyzja, wedle której samorząd nie zl ... » więcej 2019-01-23, godz. 16:30 Nielegalne składowisko pod Niemodlinem. WIOŚ: zagrożenia dla środowiska nie stwierdzono. 3 osoby zatrzymane Na tym etapie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu nie stwierdził zagrożenia dla środowiska - chodzi o odkrycie składowiska nielegalnych odpadów ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »