Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 lipca 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI

Framerowie - Pozdrowienia z różnych stron

Dwadzieścia lat kariery duetu, wiele koncertów w kraju i na świecie i niezwykła popularność, nie znajduje odzwierciedlenia w dorobku fonograficznym, a prezentowana płyta jest jedynym dużym longplayem w Polsce i w kategorii fenomenu można uznać, że aż dwie duże płyty duetu ukazały się za to w Stanach Zjednoczonych. Bez wątpienia należą też do rekordzistów pod względem wydanych pocztówek dźwiękowych, a ich oryginalność na polskiej scenie do dzisiaj robi wielkie wrażenie.


Richard Chamberlain - Sings

Pozornie może się wydawać, ze płyta wydana na fali popularności serialu o doktorze Kildarze (serialowa piosenka również została tu umieszczona), to po prostu ukłon w stronę wielbicieli aktora, który rozpoczął wówczas wielką drogę do sławy. Jednak już pierwsze minuty pokazują, że mógłby on swobodnie wybrać karierę piosenkarską i tu także należałby do absolutnej czołówki, bo to niezwykle profesjonalny i poruszający album i nic dziwnego, że płyta biła rekordy popularności.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »