Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Dział marketingu
2015-10-11, 20:35 Autor: Admin

Dział marketingu

2015-10-11, 22:03

Adam Ramczykowski

Adam Ramczykowski [fot. Paweł Stauffer]
Adam Ramczykowski [fot. Paweł Stauffer]
Dyrektor marketingu. Doświadczenie w marketingu, promocji i sprzedaży zdobywał w branży medycznej i farmaceutycznej. Uważa, że w pracy najważniejsi są ludzie, ponieważ to oni są źródłem sukcesu.

Miłośnik narciarstwa alpejskiego, wysokogórskich wypraw oraz dobrej muzyki. Organizator i jeden z liderów projektu "Korona Europy 2004".

Z Adamem Ramczykowskim można kontaktować się mailowo: adam.ramczykowski@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:02

Tomasz Bardelski

Tomasz Bardelski [fot. Paweł Stauffer]
Tomasz Bardelski [fot. Paweł Stauffer]
Koordynator ds. sprzedaży. Mówi: „Marketing i sprzedaż jest „walką” na pierwszej linii otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego organizacji, gdyż jej głównym elementem jest bezpośrednia praca z klientem”. I dodaje: „Bardzo cenię pracę z ludźmi. Tutaj nie ma miejsca na rutynę. Kontrahenci reprezentują zróżnicowane potrzeby i oczekiwania, a moim zadaniem jest znalezienie rozwiązania „godzącego” strony, co czasami jest niezwykle trudne. Moja praca nieprzerwanie zapewnia możliwość rozwoju, a jednocześnie jest wielce satysfakcjonująca, gdy osiągnie się zamierzony cel. Jest rwącym nurtem wiedzy nt. zachowań człowieka".

Z Tomaszem Bardelskim można kontaktować się mailowo: tomasz.bardelski@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:00

Elżbieta Sajko

Elżbieta Sajko [fot. Paweł Stauffer]
Elżbieta Sajko [fot. Paweł Stauffer]
Specjalista ds. marketingu. Pracuje w jednym z najbardziej strategicznych i interaktywnych miejsc w Radiu Opole – w biurze Opolskiego Koncertu Życzeń. Przyjmuje i redaguje serdeczności, jakimi Opolanie obdarzają swych bliskich na antenie. Ta praca nie pozostaje bez wpływu na jej osobisty urok, ciepło i urodę.

Z Elżbietą Sajko można kontaktować się mailowo: elzbieta.sajko@radio.opole.pl
2019-09-09, 12:32

Natalia Labocha

Natalia Labocha [fot. Łukasz Fura]
Natalia Labocha [fot. Łukasz Fura]
Specjalista ds. sprzedaży. Zajmuje się sprzedażą czasu reklamowego, planowaniem efektywnego wykorzystania radia w kampanii reklamowej. Uważa, że najtrudniejszą pracą jest nicnierobienie.

Z Natalią Labochą można kontaktować się mailowo: natalia.labocha@radio.opole.pl
2023-07-24, 11:45

Barbara Więcek

Barbara Więcek [fot. Paweł Stauffer]
Barbara Więcek [fot. Paweł Stauffer]
Realistka ze skłonnościami do optymizmu. Codziennie wstaje z uśmiechem, który bierze się stąd, że musi iść do takiej pracy, w której spotka "tych wariatów" - jak mówi o kolegach z radia ;)

Z wykształcenia dziennikarka i romanistka. Lubi pracę z tekstem, co odziedziczyła po babci polonistce. Mimo że pracuje w redakcji internetowej, zdecydowanie woli kontakty z ludźmi w realu niż w wirtualu. Fanka wszystkiego co francuskie, od języka przez kuchnię po krajobrazy. Z zamiłowania koszykarka, latem tenisistka, zimą narciarka.

Z Barbarą Więcek można kontaktować się mailowo: barbara.wiecek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »