Radio Opole » Interwencja Radia Opole » Posłuchaj audycji: » 'Interwencja' w wakacje nie będzie nadawana, na…
2024-06-28, 14:55 Autor: Dawid Rajwa / oprac. Agnieszka Lubczańska

"Interwencja" w wakacje nie będzie nadawana, na antenę wróci od września. Zapraszamy na podsumowanie!

Kolaż zdjęć ilustrujące niektóre z tematów, którymi zajmowaliśmy się w paśmie interwencyjnym Radia Opole
Kolaż zdjęć ilustrujące niektóre z tematów, którymi zajmowaliśmy się w paśmie interwencyjnym Radia Opole
Z naszym pasmem interwencyjnym robimy przerwę na czas wakacji. Audycja w lipcu i sierpniu nie będzie nadawana, na antenę wróci od września! Wróci z pewnością, bo wielokrotnie nasi słuchacze dali nam dowód na to, że program jest potrzebny.
Parę spraw, z którymi się Państwo z nami podzielili, udało się wyjaśnić, rozwiązać. Udało się pomóc, albo zasiać potrzebę, by sprawę rozwiązać w przyszłości. Zdarzały się tematy mniej skomplikowane, ale czasem były to sprawy dramatyczne i trudne... Dziękujemy za zaufanie, bo to Wy, drodzy słuchacze jesteście twórcami tego pasma, dzieląc się z nami problemami - wydawałoby się bez wyjścia - i inspirując nas do działania, by się nimi zająć i spróbować znaleźć rozwiązanie.

Cała audycja podsumowująca pasmo interwencyjne Radia Opole jest do posłuchania poniżej. Do usłyszenia po wakacjach! Dzwonić i pisać można jednak cały czas, reporterzy Radia Opole są na posterunku!

Zobacz także

2024-06-27, godz. 09:09 Dworzec Główny w Opolu - czemu nie ma tu ruchomych schodów? Przejście z peronu pierwszego na drugi dla wielu jest problemem… - Jestem osobą starszą i mam ogromny problem z dostaniem się na peron drugi na Dworcu Głównym w Opolu. Tyle remontów, a tu się właściwie nic nie zmieniło… » więcej 2024-06-25, godz. 14:22 "Zwracam się do pana red. Dobrowolskiego o ponowną interwencję dotyczącą naprawy drogi w Nysie" - prosi słuchacz… Słuchacz z Nysy mieszkający w okolicy ulic Ujejskiego, Kościuszki, Głowackiego przypomniał nam, że sekretarz miasta Piotr Bobak obiecał w naszym magazynie… » więcej 2024-06-21, godz. 14:45 Co wpływa do kanału Lutnia w Przyworach pod Opolem? [INTERWENCJA] Co wpływa do kanału Lutnia w Przyworach pod Opolem? - to pytanie zadają sobie właściciele znajdującego się nieopodal rzeczki łowiska pstrągów. Od 4 lat… » więcej 2024-06-19, godz. 15:10 Obrzeżek gołębi - jakie zagrożenia niesie ze sobą i jak się go ustrzec? [INTERWENCJA] Problem gołębi powraca – to w kontekście zagrożeń, jakie niesie ich obecność w naszym bliskim otoczeniu. Okazuje się, że zanieczyszczanie odchodami… » więcej 2024-06-18, godz. 13:22 "Tu się nie da żyć". Mieszkańcy bloku przy ul. Armii Krajowej w Opolu apelują o ekrany dźwiękochłonne [INTERWE… - Tu się nie da spokojnie żyć. Musimy mieć non stop zamknięte okna - skarży się pan Andrzej, mieszkaniec bloku przy ul. Armii Krajowej 5 w Opolu. Powodem… » więcej 2024-06-17, godz. 12:48 Ptakobójczy proceder na opolskim Śródmieściu [INTERWENCJA] Rok temu alarmowaliśmy o niepokojącym zjawisku – ptaki, które masowo rozbijały się o szyby budynków. Mimo upływu czasu, sytuacja nie uległa poprawie… » więcej 2024-06-07, godz. 13:36 Dlaczego psy i koty mogą podróżować autokarem, a szynszyle nie? [INTERWENCJA] Dlaczego psy i koty mogą podróżować autokarem, a szynszyle nie? To pytanie zadaje jedna z naszych słuchaczek, która chciała z gryzoniem przemieścić się… » więcej 2024-06-06, godz. 13:14 Namysłowski plac zabaw kością niezgody mieszkańców [INTERWENCJA] W samym sercu osiedla przy ulicy Reymonta w Namysłowie, wśród otaczających go bloków, powstał nowy plac zabaw. Owo miejsce stało się ulubionym punktem… » więcej 2024-06-05, godz. 14:32 Policja poszukuje sprawcy okrutnego postrzelenia kotki w Starych Siołkowicach [INTERWENCJA] Na początku maja w Starych Siołkowicach doszło do tragicznego zdarzenia – kotka opiekująca się piątką młodych kociaków nagle zniknęła. Jakiś czas… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »