Як запевняє мер після розмови із радними, не буде проблеми із підтримкою цієї ідеї.
- - Однак я знаю, що мешканці очікують на якусь розвагу - додає Вьонцек.
- - Важко радіти, дивлячись на трагедії, які відбуваються за східним кордоном. Там люди вмирають, а насамперед - втрачають свободу. Мешканці Волчина точно це зрозуміють. Я відчуваю, як переживають люди із нашої гміни, як вони коментують цю ситуацію і знаю, що вони теж хочуть допомогти.
Мер підкреслює, що умови із виконавцями ще не підписані, але вже є конкретний план.
- - Ми запланували культуральні події, серед інших ми вступно домовились із гуртом Piękni i Młodzi. Однак, це не означає відсутність будь-яких інших культурних подій, просто вони не будуть генерувати коштів. Я маю на увазі можливість відпочинку, релаксу, інгаляції біля соляної вежі, театральних форм - загалом артистичної творчості.
Грошова підтримка буде на рівні від 50 до 80 тисячі злотих, але важливо буде
встановити, у якої формі місто перекаже ці гроші.