Radio Opole » Grupa Azoty ZAK S.A. » Aktualności » Magdalena Zawadzka z Kędzierzyna-Koźla Ambasadorem…
2020-12-14, 10:53 Autor: Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A., artykuł sponsorowany

Magdalena Zawadzka z Kędzierzyna-Koźla Ambasadorem Marki Grupa Azoty

Magdalena Zawadzka [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Magdalena Zawadzka [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Ambasador Marki Grupa Azoty, prezes Sławomir Lipkowski i Magdalena Zawadzka [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Ambasador Marki Grupa Azoty, prezes Sławomir Lipkowski i Magdalena Zawadzka [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Prezes zarządu Sławomir Lipkowski, Magdalena Zawadzka oraz wiceprezes zarządu Artur Kamiński [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Prezes zarządu Sławomir Lipkowski, Magdalena Zawadzka oraz wiceprezes zarządu Artur Kamiński [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty już po raz czwarty zaprosiła studentów i doktorantów z całej Polski do udziału w programie Ambasador Marki Grupa Azoty. W procesie rekrutacji każda z czterech głównych spółek (z Tarnowa, Puław, Polic i Kędzierzyna-Koźla) wyłoniła osobę, która będzie reprezentować chemiczny koncern w środowisku studenckim. Ambasadorem Grupy Azoty ZAK S.A. w roku akademickim 2020/2021 została Magdalena Zawadzka, studentka technologii chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. 11 grudnia 2020 r. w siedzibie kędzierzyńskiej spółki odbyło się oficjalne podpisanie umowy z nowym ambasadorem.
Jako jedna z czołowych firm chemicznych w regionie Grupa Azoty ZAK S.A. cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób poszukujących zatrudnienia w tej branży. Program ambasadorski pozwala na nawiązanie kontaktu ze studentami chemii i kierunków pokrewnych, którzy wkrótce wkroczą na rynek pracy. – Poprzez współpracę z ambasadorem możemy nie tylko zainteresować swoją działalnością potencjalnych przyszłych pracowników, ale także czerpać inspirację i wiedzę wynikającą z ich odmiennej perspektywy. Znajomość punktu widzenia i oczekiwań młodych ludzi to także impuls do rozwoju dla firmy – podkreśla Sławomir Lipkowski, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

Realizacja programu oznacza korzyści dla obu stron. Za pośrednictwem ambasadora Grupa Azoty dociera do bardzo istotnej grupy docelowej. Ambasador może w zamian liczyć m.in. na comiesięczne wynagrodzenie, wsparcie własnych projektów naukowych, opiekę mentora oraz udział w szkoleniach i warsztatach.

Swoją działalność Magdalena Zawadzka będzie prowadzić w internecie, głównie na portalach społecznościowych, oraz na uczelni, współpracując z kołami naukowymi i biurem karier. W ramach promocji marki Grupa Azoty ma w planach m.in. organizację wykładów, warsztatów i spotkań informacyjnych dla studentów i doktorantów, przeprowadzenie konkursów wiedzy o firmie oraz wycieczki na terenie zakładu.

- Uważam, że moje działania przyczynią się do zbudowania interesującej, dającej duże możliwości wizji Grupy Azoty w środowisku akademickim. Dziękuję za powierzone mi zaufanie – mówi Magdalena Zawadzka.

Zobacz także

2021-03-05, godz. 09:54 Grupa Azoty ZAK S.A. kontynuuje współpracę z mistrzem parabadmintona Grupa Azoty ZAK S.A. przedłużyła współpracę z Bartłomiejem Mrozem – aktualnym Mistrzem Polski w parabadmintonie, który jest bliski uzyskania kwalifikacji… » więcej 2021-02-24, godz. 09:37 Ruszyła IV edycja loterii Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię” - Loteria z napędem na 4 koła Nagrodą główną w loterii jest ciągnik John Deere 5058E, a codziennie do wygrania są 4 koła - czyli 4 nagrody po 1000 zł. » więcej 2020-12-21, godz. 14:20 Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia od Grupy Azoty ZAK S.A. » więcej 2020-12-17, godz. 11:55 Życzenia świąteczne Grupy Azoty ZAK S.A » więcej 2020-12-14, godz. 10:53 Magdalena Zawadzka z Kędzierzyna-Koźla Ambasadorem Marki Grupa Azoty Grupa Azoty już po raz czwarty zaprosiła studentów i doktorantów z całej Polski do udziału w programie Ambasador Marki Grupa Azoty. W procesie rekrutacji… » więcej 2020-12-07, godz. 09:12 Słodycze z Grupy Azoty trafią do ponad 250 dzieci z Kędzierzyna-Koźla Grupa Azoty ZAK S.A. już po raz 9. zorganizowała akcję charytatywną „10 metrów słodkości” na rzecz potrzebujących z Kędzierzyna-Koźla i okolic. Co… » więcej 2020-11-23, godz. 11:04 Stabilna sytuacja finansowa Grupy Azoty ZAK S.A. przy ambitnym planie inwestycyjno-remontowym W III kwartale 2020 r. Grupa Azoty ZAK S.A. osiągnęła zysk netto w wysokości 4 mln zł. Przychody ze sprzedaży, dotyczące w 51% Segmentu Nawozy, a w 41%… » więcej 2020-10-28, godz. 15:04 Zostań ambasadorem Grupy Azoty na swojej uczelni! Już po raz IV mamy przyjemność zaprosić studentów i doktorantów krajowych uczelni wyższych do udziału w programie Ambasador Marki Grupa Azoty. To znakomita… » więcej 2020-10-22, godz. 14:00 Oferty pracy w Grupie Azoty ZAK w nowym miejscu. Sprawdź, co proponuje jeden z największych pracodawców w regionie Grupa Azoty ZAK S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu to przedsiębiorstwo, w którym stały poziom zatrudnienia kształtuje się między 1500 a 1600 pracowników… » więcej 2020-10-19, godz. 14:54 Zmiana w Radzie Nadzorczej Grupy Azoty ZAK S.A. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A., podczas posiedzenia w dniu 19 października 2020 r., dokonało zmiany w składzie… » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »