Radio Opole » Grupa Azoty ZAK S.A. » Aktualności » Oferty pracy w Grupie Azoty ZAK w nowym miejscu…
2020-10-22, 14:00 Autor: Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A., artykuł sponsorowany

Oferty pracy w Grupie Azoty ZAK w nowym miejscu. Sprawdź, co proponuje jeden z największych pracodawców w regionie

Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. [fot. Grupa Azoty ZAK S.A.]
Grupa Azoty ZAK S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu to przedsiębiorstwo, w którym stały poziom zatrudnienia kształtuje się między 1500 a 1600 pracowników. Aby zachować ciągłość produkcji i zabezpieczyć przekazywanie wiedzy z pokolenia na pokolenie, spółka w zasadzie nieustannie prowadzi procesy rekrutacyjne.
Szeroki przekrój stanowisk

Rozpoczęcie pracy w Grupie Azoty ZAK S.A. niejednokrotnie oznacza związanie się z zakładem na całe życie zawodowe. Pandemia COVID-19 przyspieszyła decyzję wielu uprawionych pracowników spółki o odejściu na emeryturę, w związku z czym aktualnie oferty pracy dotyczą głównie uzupełnienia powstałych miejsc. Podobnie jak zatrudnienie w zakładzie, przekrój stanowisk i wymagań jest bardzo zróżnicowany – poszukiwane są zarówno osoby z wykształceniem średnim, wyższym, jak i z doktoratem.

Co bardzo istotne dla kandydatów, w ostatnim czasie spółka zaprzestała korzystania z zewnętrznego portalu rekrutacyjnego i wszystkie oferty pracy publikowane są nowym miejscu – na stronie internetowej zak.grupaazoty.com (zakładka Kariera). Zgodnie z obowiązującymi przepisami zebrane wcześniej dane kandydatów zostały skasowane, dlatego osoby zainteresowane pracą w Grupie Azoty ZAK S.A. powinny składać aplikację w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, zgodnie z informacjami zawartymi w każdej ofercie pracy.

Rekrutacja w reżimie sanitarnym

Grupa Azoty ZAK S.A. olbrzymią wagę przywiązuje do kwestii bezpieczeństwa. Podobnie jak inne aspekty działania firmy, również sposób prowadzenia procesu rekrutacyjnego uległ modyfikacji pod wpływem trwającej pandemii. W przypadku wieloetapowego postępowania przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna, następnie na spotkanie zapraszani są wybrani kandydaci. Proszeni są wtedy o przybycie na ściśle określone godziny i stosowanie środków ochrony osobistej. Długość rozmów jest skracana do niezbędnego minimum. Zdarzają się również nabory prowadzone do dwóch komórek organizacyjnych jednocześnie – kandydaci poznają różne propozycje podczas jednego spotkania, w którym uczestniczą szefowie obu komórek. Pozwala to ograniczyć liczbę wizyt na terenie firmy osobom z zewnątrz.

Spółka oferuje również możliwość odbycia stażu organizowanego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, który niejednokrotnie kończy się zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę. Popularne do niedawna praktyki w Grupie Azoty ZAK S.A. zostały, ze względów bezpieczeństwa, mocno ograniczone - zrealizowano jedynie te, co do których zobowiązania podjęto jeszcze przed pandemią.

Co oferujemy?

Grupa Azoty ZAK S.A. oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz unormowany czas pracy zgodny z ustalonym rozkładem. Pracownikom przysługują dodatkowe składniki wynagrodzenia, m.in. premia kwartalna, nagroda roczna, dodatek stażowy czy nagrody jubileuszowe. Mogą również korzystać z bogatego pakietu świadczeń i benefitów, takich jak: dodatkowa opieka medyczna – LUX MED, ubezpieczenie na życie, profilaktyczne programy prozdrowotne, pracowniczy program emerytalny, usługi Międzyzakładowej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej. Za wyznaczanie i utrzymywanie wysokich standardów kędzierzyńska spółka została nagrodzona między innymi certyfikatem „Profesjonalne ZZL” oraz tytułem „Pracodawca przyjazny pracownikom”.

Pracownicy dysponują szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Osoby podnoszące kwalifikacje we własnym zakresie otrzymują w wielu przypadkach dofinansowanie do czesnego. Ponadto spółka buduje zespół kadry rezerwowej, dzięki któremu zapewniona jest ciągłość i efektywność realizowanych procesów. Dla najbardziej perspektywicznych pracowników opracowane zostają potencjalne ścieżki kariery.

Zapraszamy do śledzenia serwisu zak.grupaazoty.com.

Zobacz także

2021-03-05, godz. 09:54 Grupa Azoty ZAK S.A. kontynuuje współpracę z mistrzem parabadmintona Grupa Azoty ZAK S.A. przedłużyła współpracę z Bartłomiejem Mrozem – aktualnym Mistrzem Polski w parabadmintonie, który jest bliski uzyskania kwalifikacji… » więcej 2021-02-24, godz. 09:37 Ruszyła IV edycja loterii Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię” - Loteria z napędem na 4 koła Nagrodą główną w loterii jest ciągnik John Deere 5058E, a codziennie do wygrania są 4 koła - czyli 4 nagrody po 1000 zł. » więcej 2020-12-21, godz. 14:20 Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia od Grupy Azoty ZAK S.A. » więcej 2020-12-17, godz. 11:55 Życzenia świąteczne Grupy Azoty ZAK S.A » więcej 2020-12-14, godz. 10:53 Magdalena Zawadzka z Kędzierzyna-Koźla Ambasadorem Marki Grupa Azoty Grupa Azoty już po raz czwarty zaprosiła studentów i doktorantów z całej Polski do udziału w programie Ambasador Marki Grupa Azoty. W procesie rekrutacji… » więcej 2020-12-07, godz. 09:12 Słodycze z Grupy Azoty trafią do ponad 250 dzieci z Kędzierzyna-Koźla Grupa Azoty ZAK S.A. już po raz 9. zorganizowała akcję charytatywną „10 metrów słodkości” na rzecz potrzebujących z Kędzierzyna-Koźla i okolic. Co… » więcej 2020-11-23, godz. 11:04 Stabilna sytuacja finansowa Grupy Azoty ZAK S.A. przy ambitnym planie inwestycyjno-remontowym W III kwartale 2020 r. Grupa Azoty ZAK S.A. osiągnęła zysk netto w wysokości 4 mln zł. Przychody ze sprzedaży, dotyczące w 51% Segmentu Nawozy, a w 41%… » więcej 2020-10-28, godz. 15:04 Zostań ambasadorem Grupy Azoty na swojej uczelni! Już po raz IV mamy przyjemność zaprosić studentów i doktorantów krajowych uczelni wyższych do udziału w programie Ambasador Marki Grupa Azoty. To znakomita… » więcej 2020-10-22, godz. 14:00 Oferty pracy w Grupie Azoty ZAK w nowym miejscu. Sprawdź, co proponuje jeden z największych pracodawców w regionie Grupa Azoty ZAK S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu to przedsiębiorstwo, w którym stały poziom zatrudnienia kształtuje się między 1500 a 1600 pracowników… » więcej 2020-10-19, godz. 14:54 Zmiana w Radzie Nadzorczej Grupy Azoty ZAK S.A. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A., podczas posiedzenia w dniu 19 października 2020 r., dokonało zmiany w składzie… » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »