Radio Opole » Grupa Azoty ZAK S.A. » Aktualności » Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa A…
2022-10-21, 13:03 Autor: Grupa Azoty ZAK S.A.

Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty

Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty
Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty
Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2022/2023 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.
Zadaniem Ambasadorów będzie budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach. W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń informacyjnych i promocyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego.

Ambasadorzy będą m.in. organizować webinaria i spotkania z udziałem specjalistów z Grupy Azoty, będą reprezentować Grupę Azoty w trakcie wydarzeń odbywających się na uczelniach. Do ich zadań będzie należało także promowanie informacji o koncernie w mediach społecznościowych oraz budowanie wizerunku Grupy Azoty jako pracodawcy z wyboru, wśród absolwentów szkół i uczelni.

W zamian za współpracę Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwości poznania specyfiki pracy zakładu, udziału w spotkaniach integracyjnych, czy zdobycia cennego doświadczenia biznesowego i zarządczego już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą też liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

Udział w programie pozwolił mi poszerzyć horyzonty, zdobyć cenne doświadczenie oraz nawiązać współpracę ze specjalistami z Grupy Azoty. Ten program to przede wszystkim ludzie – ludzie którzy go tworzą. Zdobyte doświadczenie to motywacja do dalszego działania i rozwoju kompetencji zawodowych - podkreśla Kamila Splinter, doktoranta na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, która była Ambasadorką Marki Grupa Azoty w V edycji programu.

Zaproszenie do udziału w programie skierowane jest przede wszystkim do członków studenckich kół naukowych, samorządów oraz organizacji studenckich, a także osób zaangażowanych w sprawy uczelni.

W Grupie Azoty mamy za sobą realizację V edycji programu ambasadorskiego, którego celem jest wspieranie młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. Podczas współpracy ze studentami i doktorantami staramy się zapewnić naszym Ambasadorom warunki do jak najlepszego zrozumienia funkcjonowania branży nawozowo-chemicznej oraz zasad jakim rządzą się tak duże przedsiębiorstwa jak Grupa Azoty. Program Ambasador Marki Grupa Azoty – to furtka do poznania świata przemysłu otwarta dla młodych ludzi. Wierzymy, że współdziałanie świata nauki i biznesu jest gwarantem budowania najwyższej jakości kadr przyszłości dla polskiego przemysłu – mówi Iwona Kielian, Kierownik Działu Wsparcia Projektów B+R, Centrum Badawczo Rozwojowe Grupy Azoty.

Nabór trwa od 11 do 31 października 2022 r. Szczegółowe informacje, formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki

Grupa Azoty to zdecydowany lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, ma również silną pozycje na rynkach takich produktów jak melamina, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa. Ważnym filarem strategii Grupy Azoty są inwestycje, a największym projektem są Polimery Police, realizowane przez spółkę celową Grupa Azoty Polyolefins. Jest to jedna z największych inwestycji w polskim i europejskim przemyśle chemicznym, która umożliwi dywersyfikację działalności biznesowej Grupy Azoty, a także pozytywnie wpłynie na pozycję Polski w segmencie tworzyw sztucznych i wzmocni niezależność energetyczno-surowcową kraju.

W 2021 roku Grupa Azoty opublikowała strategię do 2030 roku, która stanowi plan konkretnych działań, napędzanych przez transformację klimatyczno-energetyczną Grupy Kapitałowej. Ogłoszona strategia stanowi odpowiedź Grupy na wymagania europejskiej polityki klimatycznej. Szczegółowe projekty z zakresu m.in. zielonej energii przemysłowej, ograniczenia emisyjności oraz dekarbonizacji opisane zostały w kluczowym projekcie „Zielone Azoty”.

Zobacz także

2022-12-16, godz. 14:55 Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty Grupa Azoty ZAK oficjalnie rozpoczęła współpracę z Ambasadorem Marki Grupa Azoty na rok akademicki 2022/2023. Spółkę, jak i całą Grupę Kapitałową… » więcej 2022-12-15, godz. 15:49 Zmiany w Zarządzie Grupy Azoty ZAK - komunikat prasowy Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. przyjęła rezygnację Pana Aleksandra Prusa z funkcji Wiceprezesa Zarządu, z dniem 15 grudnia… » więcej 2022-12-14, godz. 14:54 Pierwsza edycja programu Grupa Azoty START Dziesięć zakwalifikowanych wniosków na kwotę 20 000 zł i dwadzieścia trzy na kwotę 7 500 zł – to podsumowanie w liczbach pierwszej edycji programu Grupa… » więcej 2022-12-07, godz. 10:11 Akcja „10 metrów słodkości” Była to 10. edycja inicjatywy charytatywnej, w ramach której pracownicy Grupy Azoty ZAK dzielą się dobrem z innymi, zbierając słodycze na rzecz lokalnych… » więcej 2022-12-01, godz. 16:33 Grupa Azoty ZAK S.A. dofinansowała remont ulicy Mostowej 1 grudnia 2022 roku, z udziałem przedstawicieli Powiatu i Grupy Azoty ZAK S.A. odbyła się oficjalna wizytacja i odbiór techniczny wyremontowanego odcinka drogi… » więcej 2022-12-01, godz. 14:14 Kędzierzyńska spółka Grupy Azoty oficjalnie uruchomiła Centrum Badawczo-Rozwojowe W Kędzierzynie-Koźlu działalność oficjalnie rozpoczęło Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty ZAK. Inwestycja o wartości 39 mln zł w znaczący sposób… » więcej 2022-11-22, godz. 09:13 Powołanie Wiceprezesa Zarządu Grupy Azoty ZAK Podczas posiedzenia w dniu 21 listopada 2022 r. Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki… » więcej 2022-11-10, godz. 09:01 Wyniki finansowe Grupy Azoty ZAK w III kwartale 2022 r. kształtowane przez bezprecedensowy wzrost cen surowców W III kwartale 2022 roku wyniki finansowe Grupy Azoty ZAK były zdeterminowane w szczególności skutkami zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę i bezprecedensowym… » więcej 2022-10-24, godz. 14:15 Grupa Azoty ZAK przywraca pełne moce produkcyjne nawozów 21 października 2022 r. Zarząd Grupy Azoty ZAK S.A. w Kędzierzynie-Koźlu podjął decyzję o rozpoczęciu procesu rozruchu instalacji w Jednostce Produkcyjnej… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »