Radio Opole » Radio Opole w powiecie nyskim (DAB+) » Informacje z powiatu nyskiego

Informacje z powiatu nyskiego

2023-03-31, 19:02 Autor: Mariusz Chałupnik

3. liga piłki nożnej: remis Polonii Nysa na boisku wicelidera

Polonia Nysa [fot. facebook Polonia Nysa]
Ważny punkt piłkarzy Polonii Nysa. Na otwarcie 22 kolejki III grupy 3. ligi nysanie zremisowali na terenie wicelidera Rekordu Bielsko-Biała 1:1.
Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze. W 22 minucie do bramki Polonii trafił Konrad Kareta. Wyrównał po zmianie stron Łukasz Seweryniak, który na listę strzelców wpisał się w 49 minucie.

Polonia miała szansę na trzy punkty, ponieważ gospodarze od 74 minuty grali w osłabieniu, ale nasz zespół nie był w stanie wykorzystać przewagi liczebnej.

Jutro (01.04) pojedynek opolskich zespołów. W derbach MKS Kluczbork zmierzy się ze Stalą Brzeg. Ten mecz o 18.00.