Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2022-04-02, 11:00 Autor: Grzegorz Frankowski

Tauron 1. liga siatkarzy: Mickiewicz Kluczbork podejmie KPS Siedlce, strzelecka ZAKSA zagra w Bydgoszczy

ZAKSA Strzelce Opolskie - [archiwum klubu]
ZAKSA Strzelce Opolskie - [archiwum klubu]
Siatkarze Mickiewicza Kluczbork zagrają we własnej hali z KPS Siedlce, a ZAKSA Strzelce Opolskie będzie rywalizować na wyjeździe z BKS Visłą Proline Bydgoszcz w meczach 28. serii Tauron 1. Ligi. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu regularnego drużyna z Kluczborka plasuje się na trzynastym miejscu, a zespół ze Strzelec zajmuje piętnastą lokatę i jest poważnie zagrożony degradacją.
Podopieczni trenera Rolanda Dembończyka żeby utrzymać się na zapleczu PlusLigi muszą wygrać ostatnie dwa spotkania i dodatkowo liczyć na potknięcie wyprzedzającej ich w tabeli Olimpii Sulęcin.

- Łatwo nie będzie, ale nie mamy nic do stracenia – mówi Wiktor Kłęk, atakujący drużyny.

- Na pewno przed nami ciężka przeprawa. Wiemy, jakich zawodników ma Bydgoszcz i jakie są cele tego klubu na ten sezon. Na pewno nie spuszczamy głów, wszystko jest w naszych rękach. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprawić niespodziankę na koniec sezonu, który jest dla nas bardzo ciężki.

Sobotni (02.04) mecz strzeleckiej ZAKSY w Bydgoszczy rozpocznie się o godz. 17.00. Godzinę później pewny utrzymania w rozgrywkach Mickiewicz Kluczbork podejmie we własnej hali KPS Siedlce.
Wiktor Kłęk

Zobacz także

2022-10-08, godz. 08:41, Wiadomości z regionu Polityczne wizyty w regionie Opolszczyznę odwiedzą dziś Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej oraz wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski. » więcej 2022-10-07, godz. 08:52, Sport i turystyka Mickiewicz Kluczbork pokonuje Astrę Nowa Sól i zostaje wiceliderem zaplecza siatkarskiej ekstraklasy Mickiewicz Kluczbork w 4. Kolejce Tauron 1. Ligi mierzył się z niebezpiecznym beniaminkiem Astrą Nowa Sól. Obawy były duże, bo w składzie drużyny z Nowej Soli znajduje się wielu doświadczonych siatkarzy. Strach miał jednak wielkie… » więcej 2022-10-06, godz. 15:40, Wiadomości z regionu Uderzyła w budynek, ale pojechała dalej. Uszkodzony samochód zainteresował kluczborskich policjantów Po pijanemu uderzyła samochodem w budynek, ale nie przeszkodziło jej to w dalszej jeździe. Ta sytuacja miała miejsce we wtorek (04.10) około 22:00 w centrum Kluczborka. » więcej 2022-10-06, godz. 13:00, Wiadomości z regionu Dobrowolnie poddali się karze - sprawcy rozbojów w Kluczborku z wyrokami Cztery i pół roku pozbawienia wolności dla Dawida S. i 4 lata dla Konrada P. - taki wyrok wydał dzisiaj (06.10) Sąd Okręgowy w Opolu dla sprawców czterech rozbojów w Kluczborku. Młodzi mężczyźni przyznali się do winy i dobrowolnie… » więcej 2022-10-06, godz. 11:00, Sport i turystyka Mickiewicz Kluczbork zagra z beniaminkiem z Nowej Soli Siatkarze Mickiewicza Kluczbork powalczą w rozgrywkach Tauron 1. Ligi. Mickiewicz po wyjazdowym zwycięstwie z Krispolem Września, zagra przed własną publicznością z Astrą Nowa Sól. Początek spotkania w hali kluczborskiego OSiR-u… » więcej
112113114115116117118
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »