Radio Opole » Radio Opole w powiecie strzeleckim (DAB+) » Informacje z powiatu strzeleckiego

Informacje z powiatu strzeleckiego

2017-10-02, 00:10 Autor: Mariusz Chałupnik

W futsalowych derbach Opolszczyzny Odra lepsza od Berlandu. FT Brzeg wysoko wygrał w Rzeszowie

W derbach Opolszczyzny Odra lepsza od Berlandu [fot. Mariusz Chałupnik]
W pierwszych w tym sezonie I ligi futsalu derbach naszego regionu FK Odra Opole wygrała na wyjeździe z Berlandem Komprachcice 2:1. Trzeci z naszych zespołów FT Brzeg rozgromił w Rzeszowie Heiro 11:2.
Jak przystało na derby, pojedynek Berlandu z Odrą był bardzo zacięty, a końcowy wynik był sprawą otwartą do ostatnich sekund spotkania. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W 9. minucie na listę strzelców wpisał się Victor Costin. Odra odpowiedziała po przerwie. W 29. minucie do wyrównania doprowadził Bartosz Nesterów. Cztery minuty później wygraną beniaminkowi zaplecza ekstraklasy dał Igor Babanskykh.

Trzeci z naszych zespołów Futsal Team Brzeg grał w Rzeszowie z Heiro. Brzeżanie na Podkarpaciu zaprezentowali się doskonale i wygrali aż 11:2.

W tabeli prowadzi Brzeg. Odra, która również ma komplet punktów jest na piątej pozycji. Berland jeszcze bez punktu sklasyfikowany jest na siódmym miejscu.