Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-02-23, 18:42 Autor: Iwona Tokarska

Opolską operację oglądano w...Dubaju. Niezwykłe przedsięwzięcie w naszym szpitalu

Operacja w Opolskim Centrum Onkologii [fot. Adam Dubiński]
Operacja w Opolskim Centrum Onkologii [fot. Adam Dubiński]
Lekarze z Opolskiego Centrum Onkologii biorą udział w jednym z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie.
Na żywo z Opola, aż do Dubaju, a konkretnie na konferencję "EndoDubai 2024". Zabieg dotyczył usunięcia ognisk endometrialnych u 38-letniej pacjentki. Jak taka operacja wygląda i jak będzie przebiegać, o to pytała nasza reporterka Monika Matuszkiewicz-Biel profesor Ewą Milnerowicz-Nabzdyk, ordynator oddziału ginekologii onkologicznej w Opolskim Centrum Onkologii.
Operacja. Relacja: Monika Matuszkiewicz-Biel

Zobacz także

2024-04-19, godz. 09:39, ROD - artykuły Mają pomóc dzieciom w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej Uczą najmłodszych radzenia sobie z emocjami, pracy w grupie, wspólnych zabaw i rozmowy. Szkoły podstawowe w gminie Strzelce Opolskie realizują od kilku tygodni projekt „Strzelecki TUS”. » więcej 2024-04-18, godz. 16:10, ROD - artykuły Rozbije kamienie nerkowe w drobny pył... Nowoczesny sprzęt trafił do USK Nowoczesny sprzęt do leczenia kamicy nerkowej otrzymali urolodzy z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Chodzi o rozdrabnianie kamieni w drobny pył za pomocą lasera lub kompletne ich usunięcie z organizmu. » więcej 2024-04-18, godz. 10:37, ROD - artykuły Szybkość myślenia, liczenie i dobra kondycja... Mistrzostwa Opola w tabliczce mnożenia Do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego numer 2 w Opolu dotarły reprezentacje trzecioklasistów z szesnastu szkół podstawowych stolicy regionu. » więcej 2024-04-17, godz. 16:13, ROD - artykuły Barka harcerzy-żeglarzy "tonie". Na remont potrzeba 3 mln Holownik parowy Radgost został zbudowany w holenderskiej stoczni w 1949 roku. Jednostka pływała po Odrze i Kanale Gliwickim, później była bazą noclegową, a pod koniec lat 70. stała się 'Barką', przystanią dla opolskich harcerzy… » więcej 2024-04-16, godz. 16:45, ROD - artykuły Nie tak się umawialiśmy - mówią mieszkańcy Szymiszowa. Spór o kopalnię - Było zapewnienie, że nie będziemy odczuwali żadnych skutków działalności kopalni kruszyw, a jest wręcz przeciwnie - dodają i protestują. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »