Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-23, 22:48 Autor: Daniel Klimczak

Tak bawili się tegoroczni maturzyści z VI LO w Opolu

Studniówka uczniów z Publicznego Liceum Ogólnokształcące nr VI w Opolu [fot. Sławomir Mielnik]
Studniówka uczniów z Publicznego Liceum Ogólnokształcące nr VI w Opolu [fot. Sławomir Mielnik]
To dla wielu z nich pierwszy najważniejszy bal w życiu. Na studniówce, która wypadła dokładnie 104 dni przed maturą, bawili się w piątek uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 6 w Opolu.
Imprezę zorganizowano w jednej z opolskich restauracji. Tradycyjnie odtańczono poloneza i zadbano o pamiątkowe fotografie. Wśród maturzystek królowały długie suknie, a panowie postawili na eleganckie garnitury. To wydarzenie z mikrofonem odwiedziła Katarzyna Zawadzka.
Studniówka VI LO w Opolu. Autor: Katarzyna Zawadzka

Zobacz także

2023-03-15, godz. 17:47, RTT - artykuły Budka lęgowa w kształcie fotoradaru w Obłąkach odstrasza coraz mniej kierowców Budka lęgowa dla ptaków działa na wyobraźnię i hamuje zapędy kierowców na drodze wojewódzkiej 494 w Obłąkach między Olesnem a Częstochową. Trasa jest bardzo ruchliwa. Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 90 km/h, jednak… » więcej 2023-03-15, godz. 17:43, RTT - artykuły Dziś Światowy Dzień Konsumenta Po raz pierwszy obchody tego święta odbyły się w 1983 roku. Dziś Światowy Dzień Konsumenta. Z tej okazji w Strzelcach odbyło się spotkanie 'Z rzecznikiem przy kawie'. » więcej 2023-03-15, godz. 17:43, RTT - artykuły Kilkuset urzędników i tony akt. Rozpoczęła się przeprowadzka do "nowego ratusza" W Opolu rozpoczyna się przeprowadzka wydziałów urzędu miasta do Centrum Usług Publicznych. To prawdopodobnie jedno z największych przedsięwzięć logistycznych w historii miasta. » więcej 2023-03-14, godz. 17:33, RTT - artykuły Czy samorząd powiatu prudnickiego sfinansuje leczenie niepłodności metodą in vitro? Grupa radnych powiatu prudnickiego wystąpiła z inicjatywą finansowania przez ten samorząd leczenia niepłodności metodą in vitro. Adresatami takiego programu zdrowotnego są mieszkańcy powiatu. » więcej 2023-03-14, godz. 17:30, RTT - artykuły Będzie ładniej i bezpieczniej Poprawi się komfort jazdy, a przede wszystkim bezpieczeństwo kierowców i pieszych. Do opolskich gmin i powiatów trafi ponad 55 milionów złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »