Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-18, 17:36 Autor: Wiesław Kolbusz

Zbrodnia doskonała to mit

Dr Bogdan Lach z wizytą w WSB [fot. WSB Opole]
Dr Bogdan Lach z wizytą w WSB [fot. WSB Opole]
Dr Bogdan Lach z wizytą w WSB [fot. WSB Opole]
Dr Bogdan Lach z wizytą w WSB [fot. WSB Opole]
Nie ma zbrodni doskonałej, są tylko źle zgromadzone dowody - mówi dr Bogdan Lach, psycholog śledczy i profiler, który na koncie ma już ponad 100 spraw. Spotkanie z tym znanym praktykiem zorganizowała dla swoich studentów Wyższa Szkoła Bankowa z Opola.
Na spotkaniu była również nasza reporterka Agnieszka Stefaniak, która pytała o nowoczesnych metodach prowadzenia śledztwa.
profiler

Zobacz także

2023-03-08, godz. 17:38, RTT - artykuły Małe kobietki też świętują Małe czy duże wszystkie dziś obchodzą swoje święto. W tym wyjątkowym dniu kobiet każdy chłopak, mężczyzna powinien złożyć koleżance czy pani życzenia. » więcej 2023-03-07, godz. 17:24, RTT - artykuły Choć do emerytury jeszcze daleko, to opolska młodzież sporo o niej wie Większość z nich jeszcze nie pracowała. Mimo to część młodych ludzi dobrze zna system emerytur i składek. » więcej 2023-03-07, godz. 17:21, RTT - artykuły Zawodowi sędziowie piłkarscy z Opolszczyzny doskonalą swoje umiejętności Trzej opolscy sędziowie piłkarscy szkolili się w tureckiej Antalyi, jak w nowoczesny i skuteczny sposób prowadzić mecze. Jarosław Przybył, Marcin Kochanek i Szymon Łężny zdobyli w ten sposób certyfikaty Międzynarodowej Federacji… » więcej 2023-03-07, godz. 17:16, RTT - artykuły ZAKSA powalczy dziś o półfinał siatkarskiej Ligi Mistrzów Siatkarze kędzierzyńskiej ZAKSY rozpoczynają batalię o awans do półfinału Ligi Mistrzów. Dzisiaj o 20:30 przed własną publicznością trójkolorowi rozegrają pierwszy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. » więcej 2023-03-07, godz. 16:55, RTT - artykuły Nyski szpital otrzymał nowe łózka dla rodziców hospitalizowanych dzieci Choroba dziecka to z pewnością jedno z najbardziej dramatycznych przeżyć w życiu rodzica. Nic dziwnego, że wielu z nich chce towarzyszyć swoim pociechom podczas pobytu w szpitalu. » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »