Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-03, 17:24 Autor: Wiesław Kolbusz

Droższe egzaminy na prawo jazdy?

Egzamin na prawo jazdy [fot. M. Matuszkiewicz]
Egzamin na prawo jazdy [fot. M. Matuszkiewicz]
Nowy rok nie przynosi dobrych informacji dla przyszłych kierowców. Czekają ich spore podwyżki opłat za egzaminy na prawo jazdy.
Na razie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Opolu ceny jeszcze się nie zmieniły, ale to raczej nie potrwa długo. Jak mogą kształtować się nowe stawki? Pytała Monika Matuszkiewicz.
droższe egzaminy

Zobacz także

2023-03-03, godz. 17:29, RTT - artykuły Zmiany na maturach Tegorocznych maturzystów czekają kolejne zmiany na majowych egzaminach. Minister edukacji ogłosił, że skrócona zostaje lista pytań jawnych na maturze ustnej z języka polskiego o ponad 50%. Przypomnijmy, z końcem stycznia ministerstwo… » więcej 2023-03-02, godz. 17:45, RTT - artykuły Jaka przyszłość czeka targowisko w Krapkowicach? Zmiana upodobań klientów, internet i powstające masowo sklepy wielkopowierzchniowe - to główne przyczyny coraz gorszej kondycji drobnego handlu. Przykładem jest krapkowickie targowisko znajdujące się przy ul. Drzymały, które lata… » więcej 2023-03-02, godz. 17:43, RTT - artykuły Uwaga na oszustów! Oszuści nie odpuszczają. Wykorzystują coraz to nowsze metody, aby wyłudzić pieniądze. Ich ofiarami są nie tylko osoby starsze, ale również młodzi. Najczęściej dzwonią podając się za pracownika banku albo policjanta. » więcej 2023-03-01, godz. 17:53, RTT - artykuły Którędy będzie przebiegać obwodnica Namysłowa? Mieszkańcy gminy Namysłów rozmawiali wczoraj z przedstawicielami Zarządu Dróg Wojewódzkich na temat budowy obwodnicy miasta. To drugie, ale nie ostatnie spotkanie w sprawie planowanej inwestycji. » więcej 2023-03-01, godz. 17:47, RTT - artykuły Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Gościęcinie Uroczystości przed tablicą pamiątkową poświęconą formacji 'Olimpia' rozpoczęły dziś obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gościęcinie. » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »