Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-10-12, 15:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Radio Opole w filmie!

Realizacja filmu pt. "Chleb i Sól" w Radiu Opole [fot. Maciej Marciński]
Realizacja filmu pt. "Chleb i Sól" w Radiu Opole [fot. Maciej Marciński]
Realizacja filmu pt. "Chleb i Sól" w Radiu Opole [fot. Maciej Marciński]
Realizacja filmu pt. "Chleb i Sól" w Radiu Opole [fot. Maciej Marciński]
Studio AS2 Radia Opole na chwilę zostało planem filmowym. "Chleb i Sól" to pełnometrażowy film psychologiczno-społeczny, który ma pokazać zarzewie konfliktów obecnych w naszej codzienności.
W jednej ze scen, nagrywanych w naszej rozgłośni, główny bohater, który jest znanym pianistą, udziela wywiadu w lokalnej stacji. W rolę dziennikarza wcielił się... nasz dziennikarz Witold Sułek. A filmowców z mikrofonem podglądała przy pracy Katarzyna Doros.
Radio Opole w filmie! [autor: Katarzyna Doros]

Zobacz także

2021-11-24, godz. 16:00, RTT - artykuły Mają Głuchołazy, chce mieć Prudnik. Darmowa komunikacja miejska Głuchołazy już mają, teraz sąsiedni Prudnik przymierza się do wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej dla swoich mieszkańców oraz turystów. Stosowną uchwałę w tej sprawie prudniccy radni podejmą podczas jutrzejszej (25.11)… » więcej 2021-11-23, godz. 16:00, RTT - artykuły Przyszłoroczna Opolska Gala Żużla na Lodzie nie obędzie się? Organizatorzy imprezy prowadzą rozmowy z władzami Opola Wszystko wskazuje na to, że Opolska Gala Żużla na Lodzie odejdzie do lamusa. Impreza o charakterze charytatywny była organizowana w opolskim Toropolu od 2005 roku. Do tej pory nie odbyła się tylko raz. Na początku tego roku, ze względu… » więcej 2021-11-22, godz. 16:30, RTT - artykuły Kupili były szpital i chcieli "wyprać pieniądze" z przestępczej działalności? Ruszył proces przed sądem w Opolu Opolska prokuratura oskarżyła 65-letniego Piotr D. o 'wypranie' prawie 1,5 miliona złotych. Według śledczych, mężczyzna korzystając z pieniędzy swoich oraz wspólnika, oskarżonego w innym procesie o działalność przestępczą… » więcej 2021-11-22, godz. 16:30, RTT - artykuły Obwodnica Niemodlina otwarta. Mieszkańcy na inwestycję czekali kilkadziesiąt lat Na ten dzień mieszkańcy Niemodlina czekali kilkadziesiąt lat. Dzisiaj (22.11) oficjalnie otwarto obwodnicę miasta. Nowa droga ma ponad 11 kilometrów, rozpoczyna się na wysokości Sosnówki a kończy w Brzęczkowicach. Każdego dnia przez… » więcej 2021-11-22, godz. 16:00, RTT - artykuły Narodowy Fundusz Zdrowia udostępnił w swoich siedzibach zdrowotne kioski profilaktyczne W siedzibie NFZ przy ul. Ozimskiej w Opolu stanął kiosk profilaktyczny. W samoobsługowym punkcie można zmierzyć ciśnienie, wagę czy tkankę tłuszczową. Pomiar parametrów może pomóc w określeniu ryzyka zachorowania na choroby cywilizacyjne… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »