Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-06-07, 15:35 Autor: Marzena Śmierciak

Szczepienia przy okazji zakupów. W opolskiej Karolince ruszył punkt szczepień

Punkt szczepień w centrum handlowym Karolinka [fot. Katarzyna Doros]
Punkt szczepień w centrum handlowym Karolinka [fot. Katarzyna Doros]
Punkt szczepień w centrum handlowym Karolinka [fot. Katarzyna Doros]
Punkt szczepień w centrum handlowym Karolinka [fot. Katarzyna Doros]
Szczepienia bez wcześniejszej rejestracji, za to przy okazji zakupów w galerii. Taką możliwość mają od dziś (07.06) osoby, które wybiorą się do nowego punktu szczepień zlokalizowanego w centrum handlowym Karolinka.
Dziś ruszyła także rejestracja dla dzieci od 12. roku życia. Wygląda zainteresowanie szczepieniami wśród nastolatków i na jakich zasadach działa nowy punkt w centrum handlowym? To sprawdzała nasza reporterka Katarzyna Doros.

Punkt szczepień w centrum handlowym Karolinka jest zlokalizowany między wejściem do sklepu sportowego i pierwszym wejściem do budynku od strony strefy gastronomicznej.

Dodajmy, że USK ma w planach jeszcze w czerwcu uruchomić kolejne dwa punkty poza szpitalem: na kampusie Uniwersytetu Opolskiego i w centrum handlowego „Turawa Park”.
Posłuchaj relacji Katarzyny Doros

Zobacz także

2021-07-29, godz. 15:43, RTT - artykuły Rekord najwyższej temperatury w Prószkowie sprzed 100 lat utrzymany. I nikogo to nie zmartwiło 29 lipca 2021 roku na stacji meteorologicznej w Prószkowie w powiecie opolskim zanotowano najwyższą temperaturę w Polsce. Pomiar wykonano dokładnie o 13:48, a termometr wskazał wtedy 40,2 st. Celsjusza. » więcej 2021-07-29, godz. 13:50, RTT - artykuły Tuż przed startem ligi piłkarze Odry Opole spotkali się z kibicami. Za nami oficjalna prezentacja drużyny Na dwa dni przed startem ligi piłkarze Odry Opole spotkali się ze swoimi kibicami. Na Małym Rynku wczoraj (28.07) wieczorem odbyła się oficjalna prezentacja drużyny, która będzie walczyła na zapleczu ekstraklasy. » więcej 2021-07-28, godz. 15:45, RTT - artykuły Praca na wakacje? Ofert nie brakuje Mimo pandemii koronawirusa rynek wakacyjnej pracy nie zwolnił. Cały czas na wagę złota są ci, którzy w czasie wolnym od zajęć chcą zarobić. » więcej 2021-07-28, godz. 15:30, RTT - artykuły Ruszyły prace archeologiczne na dawnym cmentarzu przywięziennym w Strzelcach Opolskich Około południa ziemia odsłoniła kolejne kości. To szczątki niemieckiego żołnierza - donosi nam ze Strzelec Opolskich Agnieszka Pospiszyl. Jak państwo wiecie z wiadomości Radia Opole na dawnym boisku przy ul. Dworcowej w Strzelcach… » więcej 2021-07-28, godz. 11:22, RTT - artykuły Nasza Klasa do archiwum. Pierwszy polski portal społecznościowy znika z internetu Minutę przed północą z internetu zniknął serwis nk, czyli dawnej Nasza Klasa. » więcej
12131415161718
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »