Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-05-17, 16:20 Autor: Cezary Puzyna

Pierwszy dzień nauki w szkole... stacjonarnie

Powrót uczniów do szkół [fot. Katarzyna Doros]
Powrót uczniów do szkół [fot. Katarzyna Doros]
Od dzisiaj uczniowie klas 4-8 i szkół ponadpodstawowych częściowo wracają do nauki stacjonarnej.
Przez najbliższe dwa tygodnie będą uczyć się hybrydowo. W szkole będzie mogła przebywać maksymalnie połowa uczniów, a druga połowa w tym czasie będzie uczyć się zdalnie.

Nauka stacjonarna będzie odbywać się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W weekendy szkoły będą dezynfekowane. Za dwa tygodnie, 31 maja do nauki stacjonarnej mają wrócić wszyscy uczniowie.
Pierwszy dzień w szkole

Zobacz także

2021-07-08, godz. 15:30, RTT - artykuły Rzeczywistość swoje, dokumenty swoje. Zamieszanie z nazwami ulic w gminie Izbicko Pamiętacie państwo ten tekst „Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom”? » więcej 2021-07-07, godz. 16:00, RTT - artykuły Czas na wykopki! Paleontolodzy już pracują w Krasiejowie Szpadle, młotki i pędzelki poszły w ruchu. W Krasiejowie ruszył obóz paleontologiczny. Badacze z Uniwersytetu Opolskiego do połowy sierpnia będą kopać, szukać i sprawdzać znalezione skamieniałości. Do tej pory udało im się odnaleźć… » więcej 2021-07-07, godz. 15:25, RTT - artykuły Koronawirus! Mamy pierwszy przypadek Delty w regionie. Pytamy o przyszłość szpitala tymczasowego Pacjentów policzyć można na palcach dwóch rąk, ale placówka działa. Zaczynamy od pytania o przyszłość covidowego szpitala tymczasowego w centrum wystawienniczo-kongresowym w Opolu, czy jest sens utrzymywania miejsca? » więcej 2021-07-07, godz. 06:31, RTT - artykuły Wagonówka uratowana! Będą nowe miejsca pracy PKP Intercity Remtrak przejmuje Tabor Szynowy w Opolu. Po latach niepewności firma przy ulicy Rejtana przechodzi pod skarb państwa i planuje zatrudnienie docelowo 400 osób. Według planu, stabilność zatrudnienia i płacy mają zapewnić… » więcej 2021-07-06, godz. 16:00, RTT - artykuły Choć pozostali anonimowi, doczekali się godnego pochówku. Na cmentarzu w Kalinowie złożono szczątki 5 powstańców śląskich Ta historia swój początek ma listopadzie dwa lata temu. Wtedy historycy Instytutu Pamięci Narodowej znaleźli nieopodal Ligoty Dolnej szczątki powstańców śląskich. » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »