Radio Opole » Rewiry kultury » Artykuły » Michał Kosel, opolanin, wydał kolejną książkę:…
2020-12-16, 21:00 Autor: Agnieszka Zientarska

Michał Kosel, opolanin, wydał kolejną książkę: "Gorzka prawda o przedsiębiorczości. Dlaczego dobrzy ludzie nie nadają się do biznesu?"

Michał Kosel "Gorzka prawda o przedsiębiorczości. Dlaczego dobrzy ludzie nie nadają się do biznesu?"
Michał Kosel "Gorzka prawda o przedsiębiorczości. Dlaczego dobrzy ludzie nie nadają się do biznesu?"
Jak odnaleźć pasję i na niej zarabiać? Jak radzić sobie w obecnej sytuacji, czy to dobry czas, by założyć przedsiębiorstwo? Czy myślenie o życiu zawodowym ma podłoże kulturowe?
Na te pytania odpowiada Michał Kosel, opolanin, przedsiębiorca, wykładowca i wielokrotnie nagradzany reżyser filmów, autor książek: "Jak zarabiać na pasji", "Jak położyć biznes na pasji", "Jak znaleźć pracę po studiach". Specjalizuje się w budowaniu wizerunku w sieci, marketingu oraz strategiach biznesowych. 3 grudnia premierę miała książka "Gorzka prawda o przedsiębiorczości. Dlaczego dobrzy ludzie nie nadają się do biznesu?"- i to niej rozmawiamy. Sporo w niej dyskusji o pułapkach związanych z systemowymi przekonaniami, które mają się nijak do rzeczywistości, w której przychodzi nam się rozwijać i wskazówek do tworzenia świata wg własnych przekonań, bez skazania się do startowania z gorszej pozycji.

Zobacz także

2021-02-19, godz. 12:02 Poznajemy warunki funkcjonowania amatorskich zespołów w pandemii na przykładzie trzech opolskich orkiestr dętych prowadzonych… O tym, że kultura funkcjonuje na wstrzymanym oddechu niemal od roku, nikomu mówić nie trzeba. Problemy artystów - zawodowców to jedno. Oczywiście od czasu… » więcej 2021-02-15, godz. 21:00 Tomasz Kaczor, laureat nagrody World Press Photo, o nagrodzonym zdjęciu "Przebudzenie" Rozmawiamy z Tomaszem Kaczorem, fotografem, który jest jednym z laureatów prestiżowej nagrody fotograficznej World Press Photo. Artystę wyróżniono w kategorii… » więcej 2021-02-12, godz. 13:15 Kinga Markowska opowiada o najbliższych planach Muzeum Regionalnego w Głogówku Przyzwyczailiśmy się odrobinę do myślenia, że pandemia spowodowała wyłącznie zamknięcie wszelkich instytucji i globalny przestój. Tymczasem ten trudny… » więcej 2021-02-09, godz. 10:16 Waldemar Jocher o nowym tomie poetyckim „PIEŚNI (do_)_ WIDZENIA” Rozmawiamy z Waldemarem Jocherem, uznanym i wielokrotnie nagradzanym poetą z Prudnika, o jego najnowszym, czwartym już tomie poetyckim „PIEŚNI (do_)_ WIDZENIA”… » więcej 2021-02-08, godz. 21:00 Cotygodniowe rekomendacje nowości- płyta, książka, film! Jak co poniedziałek z Mateuszem Torzeckim rekomendujemy nowości muzyczne, literackie oraz filmowe. Dyskutowaliśmy o płycie The Staves pt. „Good Woman”… » więcej 2021-01-25, godz. 21:00 Cotygodniowe rekomendacje nowości- płyta, książka, film! Co tydzień rekomendujemy nowości muzyczne, literackie oraz filmowe. Dziś dyskutowaliśmy o kolejnym wznowieniu płyty- Lenny Valentino, „Uwaga! Jedzie tramwaj”… » więcej 2021-01-18, godz. 21:01 Eliza Kubarska o filmie "Ściana cieni", wyprawach w Himalaje, o K2 i życiu szerpów Rozmawiamy z Elizą Kubarską, wspinaczką, reżyserką o jej ostatnim filmie nagradzanym na całym świecie "Ściana cieni". Pokazuje on historię alpinistów… » więcej 2021-01-18, godz. 21:00 Co poniedziałek rekomendacje nowości – płyta, książka, film! Co tydzień rekomendujemy nowości muzyczne, literackie oraz filmowe. Dziś dyskutowaliśmy o płycie, która jest osobliwą składanką "karnawałowych" rytmów… » więcej 2021-01-11, godz. 21:01 Łukasz Kropiowski o projekcie "Co robić czekając?" w GSW w Opolu, Jerzy Kosałka o wystawianych pracach i aktualnej… Z Łukaszem Kropiowskim z Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu rozmawiamy o projekcie "Co robić czekając?", który trwa w Aneksie GSW. Aktualnie zobaczyć możemy… » więcej 2021-01-11, godz. 21:00 Cotygodniowe rekomendacje nowości- płyta, film, książka Co tydzień rekomendujemy nowości muzyczne, literackie oraz filmowe. Dziś dyskutujemy o płycie Jane Birkin, „Oh! Pardon tu dormais…”, książce Arta Davidsona… » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »