Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 czerwca 2024 roku

23:00 JAZZOFONIA
Piosenki Wojciecha Młynarskiego w jazzowej odsłonie. Mateusz Gawęda na fortepianie i syntezatorach wraz z Łukaszem Stworzewiczem na perkusji – tworzą obecnie pojawiający się dotychczas w różnych składach projekt, tym razem określany jako Silberman-Gawęda na płycie "Non-Simultaneous Double Squeeze". „Muzyka na tym albumie jest reakcją na wszechogarniający hałas, w którym toniemy, kreowany przez globalne media (tak korporacyjne, jak i społecznościowe)” – uważa krytyk Adam Baruch. Mark Guiliana to nominowany do nagrody Grammy amerykański perkusista, kompozytor i lider zespołu Beat Music.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Jacek Mielcarek.

6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Bezpieczeństwo nad wodą - to temat bardzo ważny. O czym należy pamiętać planując wypoczynek nad jeziorem czy basenem powie o poranku w Radiu Opole Justyna Merz z WOPR Turawa.

W programie też konkurs, w którym do wygrania vouchery do Restauracji "Radiowa" w Opolu.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera

Gościem PRRO będzie Marek Cholewa, nadleśniczy Nadleśnictwa Opole, którego zapytamy o zmiany już wdrożone i planowane w zakresie gospodarki leśnej, dyskusję jaka się wokół nich toczy, próbę pogodzenia oczekiwań części społeczeństwa co do zaprzestania wycinek z potrzebą dostarczania drewna np. firmom meblarskim. Nie zabraknie jednak także pytań o to, co ciekawego na progu wakacji dzieje się w opolskich lasach. Podobno sezon grzybowy już się zaczął?

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Magda Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
magdalena.szybinska@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »